Як просувається розслідування викрадення джипа з ювеліркою у Володимирі

Як просувається розслідування викрадення джипа з ювеліркою у Володимирі
Як просувається розслідування викрадення джипа з ювеліркою у Володимирі

Минулоріч у Володимирі-Волинському викрали джип екполіцейського, який тепер є власником ювелірних магазинів. Автівку згодом знайшли неушкодженою у селі неподалік, але з багажника зникли ювелірні вироби на 2,5 мільйона гривень.
Осіб, причетних до скоєння злочину, досі не знайшли. Йдеться в ухвалі Володимир-Волинського міського суду, – пише Волиньпост.
Відомо також, що у червні 2021 року слідчий закрив кримінальне провадження у зв`язку із закінченням строків досудового розслідування. Утім, 20-го липня постанову про закриття скасували.
Наразі ж слідчий Андрій Береза подав клопотання про продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні. Адже є потреба у продовженні слідчих дій, зокрема зібранні доказової бази, проведенні експертизи.
Суд, розглянувши клопотання, вирішив продовжити строк досудового розслідування на пів року.
Нагадаємо, інцидент стався 11-го січня 2020 року. Власник залишив автомобіль Toyota Prado біля воріт власного будинку з відчиненими дверима та заведеним двигуном, а сам пішов зачиняти ворота. За цей час невідома особа викрила автівку, у багажнику якої було чимало коштовностей. Згодом авто знайшли у селі Верба колишнього Володимир-Волинського району.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: