Волиняни місяць проходили випробування на витривалість та дисципліну в біговому челенджі

#магіяранку
#магіяранку

П’ятдесят учасників бігової акції стартували 1 серпня, проте витримали місячний виклик не всі.

Напередодні 1 серпня народний депутат України Ігор Гузь запропонував у соцмережах взяти участь у челенджі: щодня протягом місяця прокидатися о 6-й ранку, щоб пробігти певну дистанцію. Сам нардеп пообіцяв долати п’ять кілометрів. Учасники ж могли бігти хто скільки зможе.
Із початком серпня до забігу долучилися 50 осіб з різних міст Волині та України.
- Біг – це індивідуальна історія для кожного з нас, - розповідає Ігор Гузь. - І, напевно, у багатьох людей є боротьба із самим собою. Я теж довгий час «шукав себе» у бігові і знайшов. Уже декілька років поспіль інтенсивно цим займаюся, адже для мене біг – це не спорт великих досягнень, а можливість активно розпочати свій день, «провітрити» та налаштувати мозок з точки зору психології. Мені вистачає 5 кілометрів зранку. Зазвичай я бігаю 3-4 дні на тиждень. Коли пропускаю хоч день, можуть з’явитися якісь депресивні настрої. Проте біг їх усі вибиває одразу. Також «прокачується» серцево-судинна система і зникає втома від постійних тривалих переїздів із міста в місто.
Що стосується челенджу #магіяранку, то це зовсім інша історія. Коли прокидаєшся о 6-й ранку, в тебе лишається десь 2 години, щоб у спокої налаштуватися, мати можливість розкласти все по поличках і увійти цілісно у свій робочий день. Особливо це корисно для дуже зайнятих людей. До того ж хто сповідує #магіюранку, може побачити неймовірну красу світанків та природи.

Також враженнями і досягненнями поділилися учасники челенджу, які випробували свою витримку і бігали увесь серпень.
Микола Капітонов:
- Дуже хотів скинути зайву вагу, тому і вирішив приєднатися до челенджу, коли побачив заклик у соцмережах. За час, коли бігав, став краще себе почувати. Щоранку отримував заряд на цілий день. Хоча перші 3-4 дні було дуже тяжко. Але я не зупинився. У результаті схуд і дуже цим задоволений. Навіть не думаю про те, щоб зупинятися. Буду бігати й далі.
Любов Балицька:
- 31 липня ввечері зайшла у фейсбук, де побачила відео про челендж #магіяранку та вирішила приєднатися. Розказала чоловікові. Він цілий вечір з мене сміявся, коли дізнався, що мені потрібно буде прокидатися о 6 годині ранку. Я завжди була «совою». Найбільше сподобалися учасники, які дійшли до кінця челенджу. Думаю, що ці люди завжди дотримують слова. Сподобалася атмосфера, яка панувала серед учасників: своєрідна сім’я #магіяранку, де кожен крутий по-своєму. Починати бігати було неважко,  бігаю уже давно і за будь-якої погоди. Важко прокидатися о 5:30, важко змінити свій розпорядок дня. Результат – 170 км за серпень. Я продовжую бігати, але здебільшого ввечері. До мене спочатку приєднувалися ще люди, але потім знаходили причини, щоб не бігати.
Юрій Кікавський:

- Рушієм доєднання до челенджу стало бажання вдосконалити себе.  Враження від бігу позитивні по максимуму. Найважче було боротися із самим собою, а точніше, з лінню, вставати рано, але є результат. За весь час скинув 22 кг в загальному, а за час челенджу – 12. Зупинятися немає сенсу, потрібно систематично продовжувати в такому ж темпі. Це і є стимул для роботи над собою, також це корисно для здоров’я.
Орієнтовно на 8-9-й день челенджу, після історій у фейсбуці почали долучатися до бігу й інші. На сьогодні вони продовжують бігати разом зі мною. Думаю, що й надалі долучатимуться, хоча з настанням морозів перебиратися в зал доведеться.

Мирослава Макушинська-Сохацька:
- Ігор Володимирович дав хорошу мотивацію, оскільки самому починати бігати дуже важко. А якщо стільки людей бігає разом, то це добрий привід розпочати здоровий спосіб життя. 
Спочатку було трішки важкувато фізично, оскільки у мене утруднене дихання. Найважчими були перші кілометри. Та зараз я почуваюся набагато краще. Дуже задоволена і продовжуватиму бігати. В результаті у мене поліпшилося дихання і я стала краще говорити, адже із цим також були певні складнощі. Покращився настрій. Спочатку бігала сама, проте зараз зі мною займається сестра.
Руслан Владарчик:
- Мені сподобалася фраза Ігоря Гузя: «Починаємо нове життя». Він сказав її 1 серпня. Це вплинуло на мене. Захотілося собі довести, що зможу. Було важко себе змусити. Але коли  хтось дає чарівного «пєндаля», стає легше почати бігати.
Перші декілька днів було важко, особливо прокидатися зранку. На другому тижні 5-7 кілометрів давалися вже легко. Та найкраще бігати, коли є компанія, як у мене. Навіть додавало сил те, що люди підтримували, коли бачили наші світлини у фейсбуці. Ще більше мотивувало, якщо до наших ранкових забігів долучалися інші. За місяць, коли ми виходили на пробіжки, познайомилися з багатьма людьми нашого району. Коли ж змінили маршрут, то вони питали про нас, чи, бува, нічого не трапилося, переживали.
Яна Никитюк:
- Завдяки запалу та енергії депутата, який запропонував челендж #магіяранку, я для себе відкрила нові можливості. Для мене вставати о 6.00 було дуже і дуже важко. Але я це змогла, і не тільки вставати, а ще й пробігти 3-5-7 кілометрів. Дякую всім за підтримку і віру. Тепер знаю, що разом можна багато зробити і, головне, – повірити у себе.
Олексій Біянов

Розділ новин: 
Теги: 

Коментарі

Схожі новини: