"Волиньгаз": укладення договору на техобслуговування мереж – гарантія безпечного газоспоживання

"Волиньгаз": укладення договору на техобслуговування мереж – гарантія безпечного газоспоживання
"Волиньгаз": укладення договору на техобслуговування мереж – гарантія безпечного газоспоживання

Упродовж 2021 року до аварійно-диспетчерської служби АТ "Волиньгаз" надійшло понад 16 тисяч дзвінків. 90% викликів на номер 104 пов’язані з витоками газу у  будинках, квартирах, під’їздах.Основна причина- недотримання правил безпеки під час користування газовим обладнанням, їх самовільна заміна або установка, незадовільний технічний стан внутрішньобудинкових газових мереж.
Згідно з чинним законодавством України, відповідальним за стан внутрішньобудинкових систем є власник домоволодіння, керуючий або балансоутримувач багатоквартирного будинку.  Він має дбати про безпеку, уклавши договір на проведення технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж.
Відповідно до постанови НКРЕКП від 30 вересня 2015 року, з 1 травня 2019 року технічне обслуговування та поточний ремонт  внутрішньобудинкових газових мереж у багатоквартирному будинку здійснюється на умовах договору, укладеного між співвласниками/особою, уповноваженою на це співвласниками, і суб’єктом, що має право на виконання таких робіт.
АТ "Волиньгаз" надає послугу з технічного обслуговування мереж на договірній основі. І кожен споживач може звернутись до газорозподільної компанії та укласти відповідний договір.
"Минулоріч у АТ «Волиньгаз» послугу з технічного обслуговування замовило більше  5 тисклієнтів. Якщо споживач має укладений договір на технічне обслуговування, він звертається до наших працівниківі вони оперативно надають йому професійну допомогу", - говорить технічний директор АТ "Волиньгаз" Андрій Цибульський. 
Послуга з технічного обслуговуваннявід АТ "Волиньгаз" включає:
•обстеження газової мережі на предмет витоків газу від вводу в будинок (квартиру) до газових приладів;
•приладовий контроль на щільність з’єднань газопроводів;
•перевірка герметичності футлярів в місцях прокладання через зовнішні і внутрішні конструкції будинку;
•перевірка працездатності та змащування запірних пристроїв, встановлених на газопроводах;
•усунення витоків на муфтових з’єднаннях;
•технічного обслуговування газового обладнання.
Для укладання договору необхідно звернутись до 104.ua клієнтського простору із відповідною заявою. Договір укладається на рік. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: