Цьогоріч «Волиньгаз» обстежив понад 4 000 кілометрів газових мереж

Цьогоріч «Волиньгаз» обстежив понад 4 000 кілометрів газових мереж
Цьогоріч «Волиньгаз» обстежив понад 4 000 кілометрів газових мереж

За перше півріччя цього року проведено комплексне приладове обстеження (КПО) понад 3400 км газопроводів Волині. Було виявлено 201 витік природного газу на розподільчих газопроводах і на газопроводах-вводах, із яких 106 витоків – на підземних розподільних газопроводах.
Під час КПО працівники служби визначають місцезнаходження витоку, глибину залягання газових мереж, перевіряють суцільність ізоляційного покриття та герметичність газопроводів.
Крім того, фахівцями служби контролю за виробництвом проведено повне технічне обстеження майже 1100 км газопроводів,  під час якого визначено технічний стан ізоляційних покриттів, металу труби при шурфових оглядах і здійснено корозійну діагностику газопроводів.
Обстеження відбувається за допомогою високоточних та високочутливих приладів. За результатами обстеження приймається рішення щодо можливої подальшої експлуатації газопроводів та включення їх до плану капітальних  ремонтів і реконструкції об’єктів системи газопостачання. Завдяки сучасному обладнанню значно скорочується час пошуку пошкоджених мереж і точно визначаються місця витоків.
«Найбільший обсяг робіт з комплексного приладового обстеження підземних газопроводів проводиться в літній період до промерзання і після повного відтавання ґрунту. До кінця 2021 року фахівці служби  КПО обстежать ще близько 3800 км газорозподільних мереж  області. «Волиньгаз» експлуатує  10402 км газопроводів», - повідомив головний інженер компанії Андрій Цибульський.
Довідка: Регіональна газова компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектору, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізацію галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, у яких зайняті 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис. км газопроводів та понад 8 млн споживачів газу.
З повагою Оксана Павлівна Швець, начальник управління зовнішніх комунікацій АТ «Волиньгаз»
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: