Волонтерки з Володимира напекли смаколиків бійцям на сході

Волонтерки з Володимира напекли смаколиків бійцям на сході
Волонтерки з Володимира напекли смаколиків бійцям на сході

Володимирчанки Ірина Цигикал та Ольга Жигунова вкотре організували випікання та збір великодніх смаколиків, які передадуть бійцям на Схід.
Про результати старань володимирських волонтерок на своїй сторінці у фейсбуці написала Ольга Жигунова.
«День хорошим роблять люди, а не погода... Враження аж переповнені від надміру емоцій, бо щось несподіване та неочікуване відбулося цього недільного дня не лише для мене... Сьогодні вкотре вийшло здивуватися та переконатися , що завдяки старанням умілих ручок добрих господиньок наші воїни на Сході матимуть домашнє свято і дружні посиденьки ... Різноманітність випічки вражає і шокує кількістю, виглядом, формами. Це вперше у нас так багато всього назбиралося.Від аромату свіжовипечених пасочок, домашніх тортів, рулетів, пирогів, печива, трубочок, рогаликів, вафель, перекладенців голова йде обертом). А ще є сушина, крупи, різні приємні згорточки, складені дбайливими ручками... Листи і наклейки з побажаннями для воїнів – то окреме задоволення.
Велика подяка вощатинським майстринькам і особливо Оксані Ключук за організацію і доставку солодощів та пасочок у місто...
Подяка устилужанкам: Тетяні Василенко – Ви неймовірний моторчик і рушійна сила устилузької громади, Вірі Лоборук і Юлії Даниленко, Жанні Поляковій, Альоні Марциновській Ірині Богдан, Аллі Колоді. Особлива подяка старостам Устилузької ТГ: Стенжаричівський старостинський округ – Оксані Савчук, Микитичівський старостинський округ – Ігорю Кушнірчуку, Зорянський старостинський округ – Руслані Сиротинській, П'ятиднівський старостинський округ – Мар'яні Дячук.
Спасибі за ідеї, підтримку, смачну випічку, знайомство, небайдужість та участь у кожній відправці посилок на Схід Тетяні та Роману Ягодським.
Місцевим нашим ґаздинькам Аллі Кузмяк, Оксані Саганюк та Ірині Костюк дякуємо за смаколики», – йдеться у дописі.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: