«Тільки разом ми – сила»: волонтеркам з Іванич необхідна допомога

«Тільки разом ми – сила»: волонтеркам з Іванич необхідна допомога
«Тільки разом ми – сила»: волонтеркам з Іванич необхідна допомога

Іваничівським волонтеркам, які виготовляють для бійців сухі борщі та супи, потрібна допомога. Необхідні овочі, зелень, спеції і м’ясо, кошти на покупку інгредієнтів та «робочі руки», які б долучилися до заготівлі продуктів і пакування супів, повідомляє “БУГ”.
Волонтерки майже 5 місяців день в день, з ранку й до ночі заготовляють і передають українським військовим сухі борщові й супові заправки. За цей час активістки відправили на передову близько 12 тисяч порцій сухих борщів та супів. А також налагодили виробництво унікального сухого горохового та супу з макаронами.
Однак в активісток вичерпуються ресурси, зокрема овочі, а фінанси закінчуються. Адже повсякчас потрібно купувати м’ясо, спеції, горох, вермішель, пакети для вакуумування та все інше.
Долучитись до хорошої справи і допомогти волонтеркам, які допомагають бійцям, закликала депутатка Іваничівської селищної ради Катерина Бонюк. Вона розмістила на своїй сторінці у фейсбуці звернення до людей і вкотре нагадала про місцевих трудівниць та їхню регулярну і вкрай необхідну для бійців роботу.
Катерина повідомила, що волонтерки вже нагодували десятки тисяч українських захисників. Борщі та супи з Іванич мають попит по всій лінії фронту. За словами депутатки, гаряча домашня страва не лише наситить солдата, а й нагадує йому про домівку, де його люблять і з нетерпінням чекають.
Катерина зізналася, що про ідею із готуванням сухих перших страв дізналася однією з перших і не повірила в те, що це взагалі можливо. Адже потрібно було зібрати десятки інгредієнтів, здебільшого овочів, і кожен з них помити, почистити, нарізати, зварити, висушити, змолоти, зважити і розкласти в пакування. Потім – вакуумувати. А це величезна і тривала праця. Однак, результат перевершив усі її очікування.
“Сьогодні ми бачимо неймовірний результат. В Олександри Шептор, яка курує процес заготівлі сухих супів і борщів, є команда однодумців й помічниць. І їм вдалося налагодити ціле виробництво. А ще – залучити до процесу багато небайдужих.
Складники для борщів сушать жителі вдома, на роботі, приходять допомагати в головний цех. Домовилися про взаємодопомогу з одним із підприємств Нововолинська”, – зазначила Катерина.
Однак, вона переконана, що налагоджений процес – це лише половина успіху. Адже без підтримки небайдужих, особливо фінансової, працювати важко. Тож депутатка просить долучатися й допомагати волонтеркам у благородній справі.
“Невдовзі почнуться холодні місяці. Гаряча їжа дуже важлива нашим хлопцям, які боронять мирне небо над Україною. Робота знайдеться всім. А хто не може допомогти в процесі, долучіться коштами”, – наголосила депутатка.
Тож, хто може допомогти овочами, зеленню чи м’ясом – пишіть Саші у соцмережах, або телефонуйте 096 727 33 53. Частину інгредієнтів, зокрема м’ясо, сіль, спеції, макарони, потрібно купити. Це немалі кошти. Підтримати фінансово можна за реквізитами: картка: 5457 0822 7031 0522 – Олександра Шептор.
Окрім сухих борщів і супів, дівчата регулярно передають на передову випічку, різні смаколики, вітамінні чаї та інше. Волонтерки працюють щодня, відкладаючи на потім свої особисті справи. Їм потрібні робочі руки. Маєте змогу долучитися до процесу – зголошуйтеся. Бо тільки разом – ми сила!
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: