7 квітня у приміщенні ЦКП відбувся традиційний звіт міського голови Ігоря Анатолійовича Пальонки. Мер підсумував надбання міської ради і громади за 2002 рік. Насамперед Ігор Пальонка подякував апарату міської ради, управлінням і відділам, комунальним господарствам і всій Володимирській громаді за тісну і змістовну співпрацю.
Було відмічено, що основними об’єктами уваги як міського голови, так і депутатського корпусу медичні заклади, інфраструктура, житлово-комунальне господарство. Важливою сферою діяльності було приваблення інвестицій, збалансування бюджету, який складає за минулий рік 357,5 млн. гривень.
Та все на першому місці – комфортне і забезпечене життя громадян. Надалі триває ремонт та асфальтування вулиць. За звітний період відремонтовано 11 вулиць: Імені Павлова, Вінниченка, Надії Купченко і інших. На цей ремонт використано 10 мільйонів гривень. В деяких будинках відремонтовано ліфти.
Також міська влада приділила увагу ремонту 57-ми дитячих майданчиків. Виготовлено проектно-кошторисну документацію на водопровід по вулиці Козацькій.
Священною для кожного жителя громади є пам’ять воїнів, які віддали життя за нашу Батьківщину. Ось чому проводився конкурс на проект пам’ятника загиблим. Можна надіятися, що такий пам’ятник буде зведений наступного року.
Громада долучилися до бюджету участі, до програми «Безпечні переходи». Для відродження історичної пам’яті нашого звитяжного міста відіграє велику роль
запланований парк »Легенди Володимира».
Без перебільшення можна сказати, що найбільше фінансових вкладень і турботи було вкладено в охорону здоров’я. У ТМО проведено ремонт терапевтичного відділення, вмонтовано енергозберігаючі вікна, придбано спеціальний басейн для новонароджених. Минулого року вдалося перенести інфекційне відділення, яке нині діє в одній забудові з іншими відділеннями.
Не залишені без уваги наші дітки. Мається на увазі дитячі садочки і навчальні заклади. В садочках ремонтувалися дахи, утеплювалися кімнати тощо. Важливим кроком в освіті Володимирської громади стало створення початкової школи №7. більш як 2 мільйона гривень задіяно на організацію харчування дітей, 16 мільйонів на поповнення матеріальної бази навчальних закладів, художньої та спортивної шкіл. Минулого року вперше в історії володимирського спорту наші спортсмени здобули перше місце в обласному Дні культури і спорту. Придбано боксерський ринг для спорт школи. , планується ремонт стадіону.
Не залишилися поза увагою наша культура. Закуплено павільйон для КМЦ. книги для бібліотек. Завдяки тому, що було послаблено карантин, з’явилися нагоди для проведення улюблених фестивалів « Княжий», «Смаковиця», а також День міста. Задля того, щоб поринути в минуле, наша громада долучилася до спільного білорусько-польського-українського проекту «Готський шлях». Також наша громада увійшла до складу 10 громад, які беруть участь у проекті «Говерла». У місті працює туристичн-інформаційний центр. 15 нових послуг нині надає ЦНАП.
Та все ж основним досягненням минулого року міський голова вважає повернення місту його історичної назви – Володимир, який носить ім’я великого князя, свого засновника.
Антоніна Булавіна
Коментарі