Відбулися урочисті збори і концерт до Дня Соборності України

Відбулися урочисті збори і концерт до Дня Соборності України
Відбулися урочисті збори і концерт до Дня Соборності України

21 січня у Центрі Культурних Послуг (РБК) відбулись урочисті збори та святковий концерт з нагоди Дня Соборності України. Захід розпочався спільним виконанням Гімну України та хвилиною мовчання в пам’ять про всіх, хто відстоював українську соборність, незалежність та суверенітет.  
Першим із вітальними словами на сцену вийшов секретар міської ради Іван Юхимюк. Він порівняв історичний досвід державотворення із сьогоднішніми умовами, у яких український народ проходить випробування на міцність, адже боротьба за мирне життя у власній країні триває. Секретар міської ради також вручив подяку голови Волинської обласної ради Анатолію Пісоцькому – краєзнавцю, досліднику, науковцю, викладачу Володимир-Волинського фахового коледжу.
Подяками міського голови були нагороджені: Орися Вознюк – науковий співробітник сектору обліку, паспортизації та наукових досліджень адміністрації Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир»; Андрій Стрільчук – вчитель історії та правознавства Володимир-Волинської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: