1-го березня від отриманих травм, несумісних з життям, внаслідок ракетного удару на території Дніпропетровської області помер Захисник з Іваничівської громади Юрій Черняк.
Про це повідомили на сайті громади.
Прибуття тіла військовослужбовця додому в селище Іваничі очікують 14-го березня об 11.00 годині.
Кортеж буде рухатися з м. Нововолинськ в селище Іваничі по вулицях: Вільної України (Колгоспна), Грушевського до будинку, де проживав воїн, до вулиці Незалежності, 34.
Біля будинку відбудеться прощання з тілом, далі кортеж вирушить по вулицях Грушевського, залізнична площа, Заводська, Шевченка до Свято-Покровського храму селища Іваничі, део 12.00 буде відслужений чин похорону. Автобус до будинку військовослужбовця буде вирушати від приміщення Іваничівської селищної ради о 10.30 годині.
Жителів громади просять гідно зустріти нашого військовослужбовця коридором пошани та провести в останню дорогу
13-14-те березня у громаді оголосили днями жалоби з метою вшанування пам’яті померлого військовослужбовця.
Видання “Місто вечірнє” висловлює щирі співчуття родині Захисника!
Коментарі