Військовим безкоштовно проводитимуть повне естетичне відновлення обличчя французькі лікарі

Військовим безкоштовно проводитимуть повне естетичневідновлення обличчя французькі лікарі
Військовим безкоштовно проводитимуть повне естетичневідновлення обличчя французькі лікарі

Пропонується безкоштовне лікування і реабілітація повного циклу, починаючи від пересадки шкіри чи частин лицьового черепа, імплантації зубів, реконструкції носа, пазух, очниць до повного естетичного відновлення обличчя.

Про це інформують Superhumans Center.

 

Перший етап місії відбувся у липні 2023 року як консультативна місія. Тоді в Superhumans провідні французькі та українські фахівці оглянули 55 пацієнтів з мінно-вибуховими травмами черепно-щелепно-лицевих ділянок та склали плани їхнього лікування. Станом на сьогодні медичні команди у Львові та Києві уже виконали перші етапи операційних втручань 15 відібраним тоді пацієнтам. Загалом же українські спеціалісти уже провели більше ніж 50 реконструктивних втручань в ділянці голови та шиї пацієнтам із мінно-вибуховими пошкодженнями, які вони отримали внаслідок повномасштабного вторгнення.

Наразі проходить другий етап спільної українсько-французької місії. Відібраним пацієнтам невдовзі зроблять складні реконструктивні втручання: заміщення дефектів твердих та м’яких тканин за допомогою аутотрансплантації, заміщення дефектів твердих тканин за допомогою пацієнт-специфічних-імплантів. Операції відбуватимуться в Superhumans Center за участі спеціалістів з обох країн.

Надзвичайно важливою складовою місії є і навчальна. Дві команди хірургів зі Львова та Києва набиратимуться досвіду від провідних фахівців з України та Франції — країни, реконструктивні хірурги якої вважаються найкращими у світі. Це дозволить масштабувати потрібні навички та допомогти більшій кількості людей у різних куточках України. 

Лікування буде проводитись у лікарні у Винниках (біля Львова) командою французьких фахівців.

Перший етап (консультаційний) розпочнеться в кінці цього місяця.

Все абсолютно безкоштовно.

Потрібні військові, які під час виконання бойових операцій отримали травми у щелепно-лицьовій ділянці.

Можуть бути ті, хто зараз перебуває на лікуванні, та ті, хто вже проходив лікування і часткову реабілітацію.

Деталі можна дізнатися на сайті центру

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: