Вчителька хімії Ольга Березан отримала звання Почесної громадянки Нововолинська

Вчителька хімії Ольга Березан отримала звання Почесної громадянки Нововолинська
Вчителька хімії Ольга Березан отримала звання Почесної громадянки Нововолинська

Вчителька хімії Ольга Березан отримала звання Почесної громадянки міста Нововолинськ.
Відповідне рішення ухвалили 19 березня на черговому засіданні сесії, повідомили у фейсбуці міської ради.
Званням «Почесний громадянин громади» відзначають осіб, які мають значні заслуги перед громадою і його мешканцями.
Ольга Березан вже понад 30 років працює вчителем хімії у Нововолинському науковому ліцеї. Кандидат педагогічних наук зі спеціальності теорія і методика навчання (хімія). Двічі лауреат премії фонду Сороса.
За сумлінне ставлення до роботи, творчий підхід, вміння ділилися своїми знаннями та досвідом Ольга Веніамінівна здобула авторитет серед колег, учнів та їхніх батьків. Успіхи вихованців на Міжнародній Менделєєвській олімпіаді з хімії, Всеукраїнських олімпіадах, турнірах, конкурсах-захистах наукових робіт – свідчення професіоналізму вчителя.
Неодноразово Ольга Березан була членом журі Всеукраїнського  конкурсу «Учитель року» та членом журі Всеукраїнських турнірів з хімії. Авторські завдання педагога включали у завдання ІV етапу Всеукраїнських олімпіад. Проводила навчання зі слухачами курсів підвищення кваліфікації, постійний член журі ІV етапу Всеукраїнських олімпіад з хімії.
Ольга Веніамінівна – автор посібників та підручників, схвалених науково-методичною комісією Міністерства освіти і науки України,  для використання у навчальних закладах загальної середньої освіти.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: