Вам важко? У вас матеріальні і моральні труднощі? Зверніться до людей, які готові вам допомогти!

Вам важко? У вас матеріальні і моральні труднощі? Зверніться до людей, які готові вам допомогти!
Вам важко? У вас матеріальні і моральні труднощі? Зверніться до людей, які готові вам допомогти!

Найкращий помічник у всіх наших стражданнях – наш Господь. «Прийдіть до мене всі, хто страждає і має потребу, і я допоможу вам!» - каже Ісус Христос. 
Нині, у скрутний час військового лихоліття, на допомогу людям прийшли не тільки православні християни, а й представники різних конфесій. Серед них і Церква адвентистів сьомого дня. Нещодавно саме ця християнська конфесія заснувала пункт підтримки на переході в місті Устилуг. Нині у зв’язку із зменшенням кількості біженців пункт припинив свою роботу, але, як розповіли нам представники Церкви адвентистів сьомого дня, матеріальна і духовна підтримка людей триває. До свого Дому молитви, який розташований на вулиці Генерала Шухевича, 87, запрошують усіх, хто потребує допомоги, представники конфесії Катерина Сас і Сергій Чінко. Запрошуються не тільки переселенці, а усі, кому потрібна як матеріальна допомога, так і духовна надія. 
- У нашій церкві не ставиться вже питання про гарячі обіди, - кажуть Катерина і Сергій. – Ми забезпечимо за необхідності одягом, засобами гігієни, бакалійними продуктами та продуктами довготривалого зберігання. При цьому немає значення, до якої конфесії ви належите. Ми підтримаємо вас Божим словом, зігріємо душевним теплом. Ви можете анонімно поспілкуватися по телефону «Помоліться за мене!». Це рубрика в медіагрупі телеканалу «Надія». Запам’ятайте телефон  0-800-30-20-20.
 Якщо людина страждає серйозними нервовими і психічними розладами, її направлять до лікаря, тим більше, що і серед християн Церкви адвентистів сьомого дня є медики, які готові будь-якої хвилини надати консультацію. Надійну духовну підтримку ви отримаєте від спілкування зі священниками. Відвідати Церкву адвентистів сьомого дня ви можете з неділі по четвер з 12 до 15 години. 
Якщо у вас є рідні, знайомі чи друзі, які потребують матеріальної і духовної підтримки, порадьте і їм звернутися до людей, котрі у складний час готові простягнути їм руку. А про те, що ця допомога є дієвою, свідчать листи подяки до представників Церкви. 
Можете звернутися за телефонами:
063-624-00-64,  Катерина Сас,
093-39-97-596,  Сергій Чінко. 

Антоніна Булавіна, м. Володимир  

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: