В «Укрзалізниці» лишилося дизельного пального на чотири доби

Публікації

В «Укрзалізниці» лишилося дизельного пального на чотири доби
В «Укрзалізниці» лишилося дизельного пального на чотири доби

Акціонерна компанія «Укрзалізниця» (УЗ) повідомила про складну ситуацію із забезпеченням компанії дизпаливом, зокрема про те, що УЗ має запас палива тільки на 4 доби.
Відповідне повідомлення поширила прес-служба компанії, інформує УНІАН.
«Укрзалізниця» зараз має 2 контракти на поставку 10 тис. тонн дизельного палива. У той же час через відмову постачальників відвантажувати паливо за договорами компанія має запас дизельного палива на 4 доби», - сказано в повідомленні.
Відзначається, що наразі проводиться робота щодо забезпечення стабільної роботи залізничного транспорту.
«Укрзалізниця» контролює ситуацію й має чіткий план заходів для забезпечення необхідного обсягу палива найближчим часом», - повідомила прес-служба.
Як повідомляє Обозреватель із посиланням на свої джерела, запасів дизпалива на Придніпровській і Південно-Західній залізниці залишилося на два-три дні.
Дефіцит палива викликаний зривом тендерів, зазначає видання. За даними системи Prozorro, по 3 із 4 процедур контракти так і не були підписані з переможцем через зростання ціни майже на 15%, з 23,7, тис. грн за тонну до 27,2 тис. грн.
За словами джерела «Обозревателя», УЗ, щоб уникнути повної зупинки, може взяти паливо з Держрезерву, але для цього необхідне рішення Кабінету Міністрів.
Нагадаємо, УЗ в 2020 році на прозорих аукціонах закупила 250 тис. тонн дизельного палива і заощадила на цих закупівлях майже 1 млрд грн.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: