Ув’язнений намагався вбити працівника колонії

Ув’язнений намагався вбити працівника колонії
Ув’язнений намагався вбити працівника колонії

Уродженець Іванич, перебуваючи за ґратами, спробував вбити інспектора відділу нагляду і безпеки ДУ «Цуманська виправна колонія (№84)».
Про це йдеться у вироку Ківерцівського районного суду, повідомляє “Конкурент”.
Так, ще у 2018 році чоловіка засудили до семи років та шести місяців позбавлення волі із застосуванням примусових заходів медичного характеру у вигляді психіатричної допомоги у примусовому порядку за місцем відбування покарання (у 2019-му вирок було змінено постановою Верховного Суду).
7 серпня 2020-го засуджений, будучи п’яним та знаходячись у кабінеті інспектора відділу нагляду і безпеки, висловив в його бік погрозу у вбистві та дістав з кишені саморобний ніж, яким намагався вдарити працівника колонії у шию. Нападника зупинили.
Обвинувачений свою провину повністю визнав, щиро розкаявся та просив суворо не карати.
За висновком судово-психіатричного експерта від 23 листопада 2020 року, в’язень страждає на легку розумову відсталість з вираженою емоційно-вольовою нестійкістю. За своїм психічним станом може усвідомлювати свої дії, але повною мірою не здатний керувати ними. Внаслідок цього він може бути визнаний обмежено осудним.
У підсумку чоловіка визнали винним у погрозі вбиством та призначили два роки позбавлення волі. До цього додали ще не відбутий термін, визначивши остаточний період перебування у в’язниці – п’ять років та шість місяців (починаючи з 5 січня 2021-го). Також щодо нього будуть застосовувати примусові заходи медичного характеру у вигляді психіатричної допомоги.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: