Учениця Затурцівського ліцею посіла призове місце у конкурсі бізнес-проєктів

Учениця Затурцівського ліцею посіла призове місце у конкурсі бізнес-проєктів
Учениця Затурцівського ліцею посіла призове місце у конкурсі бізнес-проєктів

14 грудня у Волинському національному університеті імені Лесі Українки проходив брифінг конкурсу креативних ідей для школярів області «Зробимо Волинь кращою». Це третій, завершальний етап конкурсу – захист конкурсних робіт та нагородження переможців. Йому передували проведення навчальних онлайн-тренінгів та тренінгів щодо втілення креативних ідей, онлайн-голосування та презентації проєкту на сторінці факультету економіки та управління у фейсбуці, визнання кращих робіт за кількістю «вподобайок» у таких номінаціях: «Добробут громад», «Соціально спрямовані», «Відновлення культурно-історичної спадщини», «Екологоорієнтовані», «Бізнес, що створює робочі місця». У конкурсі було представлено 62 учнівські проєкти, 31 конкурсна робота вийшла у фінал. Про це інформують на сайті Затурцівської громади.
Проєкт учениці 11 класу ОЗЗСО «Затурцівський ліцей ім. В. К. Липинського» Валентини Брунець «Вирощування чуфи як перспективна прибуткова справа», створений під керівництвом учителя біології, учителя-методиста Євгенії Марченко, посів почесне друге місце у номінації  «Бізнес, що створює робочі місця». Учениця, яка підготувала проєкт, отримала диплом переможця  конкурсу та сертифікат на суму 4 000 грн торгового центру «Іcity», грамоту та подяку управління освіти та науки Волинської державної адміністрації, факультету економіки та управління  ВНУ імені Лесі Українки.
«Дирекція ліцею висловлює щиру подяку організаторам та спонсорам конкурсу. Щиру вдячність висловлюємо координатору конкурсу, викладачеві факультету економіки та управління ВНУ імені Лесі Українки Аллі Миколаївні Лялюк за допомогу та підтримку у вирішенні економічної складової учнівського проєкту, ректору ВНУ імені Лесі Українки професору Анатолію Васильовичу Цьосю за співпрацю із закладами загальної середньої освіти Волині у напрямку формування життєво важливих компетенцій майбутніх випускників, розвитку навичок підприємництва та успішної самореалізації у соціумі. Дякуємо жителям громади за підтримку проєкту нашої учениці Валентини Брунець, без ваших «вподобайок» ми не пройшли б у фінал», - ідеться у повідомленні.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: