Учень Зимнівського ліцею написав власну книгу

Публікації

Учень Зимнівського ліцею написав власну книгу
Учень Зимнівського ліцею написав власну книгу

Дванадцятирічний школяр Зимнівської школи-ліцею І-ІІІ ступенів Антон ЧОРНИЙ видав власну книгу. Крім того, школяр захоплюється комп’ютерною графікою та програмуванням, пробує створювати сайти та відеоігри, а ще вивчає іноземні мови.
Цікаві та захоплюючі історії про хлопчика супер-героя Антон почав писати у шестирічному віці. Час від часу сідав за комп’ютер і друкував їх, разом із тим сам займався ілюстрацією, – пише Володимирмедіа.
Якось напередодні Дня Святого Миколая він написав йому листа, у якому просив здійснити одну з його мрій. Батьки стали допитуватися, про що саме мріє син, однак той так і не зізнався.
“Тоді я пригадала, як одного разу син поділився, що хоче стати відомим письменником та видати власноруч ілюстровану книгу, – розповідає мама хлопчика Лілія Чорна. – Систематизувавши усі файли з історіями, написаними дитячою рукою, відредагувала їх та відправила у видавництво. І вже у визначений день Миколай подарував йому омріяний перший примірник. Згодом у нього виникла ідея продавати книгу. Тож на день народження приємним подарунком став невеличкий тираж”, – розповіла мама Антона.   
Мама розповідає, у житті Антона є чимало захоплень. Серед яких – програмування та комп’ютерна графіка. У свої дванадцять років він пробує створювати сайти та відеоігри. Для роботи мріє мати потужний ноутбук, на який відкладає кошти.
А ще має заповітну мрію – заробити гроші на навчання у США. Крім того, нещодавно закінчив курси по веб-дизайну та отримав сертифікат. З п’яти років вивчає англійську мову, віднедавна почав освоювати ще одну іноземну. Хлопчик непогано малює, саме з малювання й розпочалося захоплення комп’ютерною графікою, з якою він збирається пов’язати майбутнє. Батьки усіляко допомагають та підтримують талановиту дитину, і сприяють її подальшому розвитку.
Придбати книгу Антона Чорного можна у книгарні “DOM”, що на вулиці Луцькій, або ж у нього.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: