У закладах освіти та культури Литовезької громади пройшли заходи присвячені Героям Небесної Сотні

У закладах освіти та культури Литовезької громади пройшли заходи присвячені Героям Небесної Сотні
У закладах освіти та культури Литовезької громади пройшли заходи присвячені Героям Небесної Сотні

З метою вшанування патріотизму і мужності людей, які в лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, з метою увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні у закладах освіти та культури громади пройшло ряд заходів.
Повідомляють на сайті громади.
Зокрема, у Литовезькому ліцеї імені Володимира Якобчука для учнів був проведений виховний захід «Небесна Сотня – Ангели, які тримають небо», під час якого присутні переглянули відео про події зими 2013-2014 року. Також у ліцеї діяла тематична виставка літератури та фотоматеріалів «В пам’ять загиблим…».
У Заболотцівському ліцеї була проведена лінійка-реквієм до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні, проведені тематичні години спілкування та бесіди, переглянуто фільм-реквієм «Небесна Сотня в вирій полетіла…», організовано виставку літератури, виховний захід «У їхніх серцях жила Україна». Учні запалили свічки пам’яті Героям, які відійшли у вічність, віддавши своє життя за вільну та незалежну Україну.
У Мовниківській гімназії вчителі та учні вшановували  річницю кривавих подій, що відбувалися на Майдані 10 років тому. У школі було проведено акцію «Янголи Світла», уроки мужності. Учні дивилися фільм, присвячений Революції Гідності. Аби пам’ять  про величезну самопожертву Героїв Небесної Сотні назавжди залишилася в серцях,  була проведена хвилина мовчання.
У ЗДО с.Литовеж маленькі вихованці вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання та виготовили паперових ангеликів.
В пам’ять про всіх українців, які загинули у боротьбі за мир та  волю України,  чоловічий склад народного аматорського колективу “Чиста криниця” Будинку культури с.Литовеж виконали та записали пісню-реквієм у храмі Святої Великомучениці Параскеви-П’ятниці села Литовеж.
У Будинку культури с.Заставне була проведена поетична хвилина історії, присвячена Героям Небесної Сотні, а в публічній бібліотеці діяла тематична виставка літератури.
З метою увічнення пам`яті учасників Революції Гідності у клубі с.Біличі відбулися літературні читання.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: