У Володимирській громаді стартував молодіжний проєкт «Впливові»

У Володимирській громаді стартував молодіжний проєкт «Впливові»
У Володимирській громаді стартував молодіжний проєкт «Впливові»

У Володимирі підписали Меморандум про співпрацю. Метою документа є розвиток громади завдяки залученню місцевої молоді через проходження онлайн-курсу «Впливові».
Підписати Меморандум у Володимир-Волинській громаді 12 вересня приїхали координатори проєкту «Впливові» Софія Карауланова та Богдан Кохан. Про це пишуть на сторінці міської ради.
Під час навчання молодь навчиться: механізмам та інструментам для визначення місцевих проблем, розроблення сталих рішень, виявлення та ефективного використання фінансових можливостей, а також для реалізації та оцінювання розроблених проєктів.
Після підписання Меморандуму відбувся «круглий стіл» з представниками місцевої влади та відібраними учасниками проєкту. На зустрічі обговорили ряд проблем, які є у громаді, і визначили шляхи їх розв’язання. Протягом наступних місяців молодь громади отримає можливість вивчати тонкощі проєктного менеджменту, інструменти фандрейзингу, ефективні комунікації в команді, щоб навчитися ефективно адвокувати свої ідеї та проєкти.
Однією з ключових переваг проєкту «Впливові» є можливість обміну досвідом і знаннями між різними суб’єктами громадського життя та місцевою владою. Ця ініціатива покликана об’єднати різні групи інтересів, сприяти розв’язанню актуальних проблем і сприяти сталому розвитку громади.
Довідково: ГО «Українська академія лідерства» та EasyBusiness спільно з Центром економічного відновлення в межах Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») реалізовують проєкт «Впливові», спрямований на комплексну співпрацю між представниками громад, громадськими активістами та місцевою молоддю задля сталого розвитку.
Для участі у проєкті на основі заявок відібрали 25 громад із 13-ти регіонів України, 10 менторів-експертів для 25-ти команд. Навчання та супровід отримають 250 молодих людей віком від 18 до 35 років. Для них організатори проєкту проведуть дослідження потреб і обговорять результати під час «круглого столу» в кожній громаді. 
В обраних громадах представники місцевої молоді протягом кількох місяців пройдуть навчання на основі спеціально розробленого онлайн-курсу з реальними прикладами про те, як творити проєкти і впливати на якісні зміни у своїх громадах. Найкращі з проєктів, за підтримки менторів та експертів, будуть представлені на Форумі – завершальному етапі проєкту «Впливові». Учасники зможуть поспілкуватися з експертами, обмінятись думками і отримають можливість залучити фінансування для реалізації цих проєктів.

 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: