У Володимирі хочуть створити управління з гуманітарних питань

Публікації

У Володимирі хочуть створити управління з гуманітарних питань
У Володимирі хочуть створити управління з гуманітарних питань

У структурі виконавчих органів Володимир-Волинської міської ради хочуть утворити управління з гуманітарних питань.
Про це стало відомо 4 березня під час засідання постійної комісії з питань торгівлі, послуг, розвитку підприємництва та інвестицій під головуванням депутата міської ради Павла Горошкевича, інформують на сайті міськради.
На засіданні розглянули питання щодо реорганізації відділу з питань охорони здоров’я, управління житлово-комунального господарства і будівництва, управління соціального захисту населення, фінансового управління виконавчого комітету.
Члени комісії проголосували за проєкт рішення щодо утворення у структурі виконавчих органів Володимир-Волинської міської ради управління «Центр надання адміністративних послуг» із територіальними підрозділами та віддаленими робочими місцями.
Перелік адміністративних послуг, що надаватимуться у ЦНАПі, визначатиметься міською радою. Час прийому суб’єктів звернень становитиме не менше 40 годин на тиждень.
Говорили і про створення управління з гуманітарних питань, утворене шляхом злиття управління освіти та відділу культури і туризму виконкому.
При управлінні буде створено такі структурні підрозділи, як:

  • відділ освіти управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради;
  • відділ культури і мистецтва управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради;
  • відділ молодіжної політики та спорту управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради.

Також підтримано рішення утворити у структурі виконавчих органів міської ради управління містобудування, архітектури та комунальних ресурсів.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: