У Володимир-Волинському районі затримали двох нелегалів

Публікації

14-го жовтня військовослужбовці відділу «Амбуків» затримали сирійця, який намагався перепливти Західний Буг та у незаконний спосіб дістатися Польщі.

Іноземець наважився на такий небезпечний вчинок разом з другом, який подався вплав першим. Однак, дістатися непоміченим до сусіднього берега йому не вдалося – вибратися з води йому вже допомагали польські стражі, які виявили плавця та повідомили українських прикордонників, – повідомляють на сайті Держприкордонслужби України.

Громадянин Сирії, зрозумівши, що друга виявили польські прикордонники, вирішив не ризикувати й залишився на українському березі, де і був затриманий прикордонниками Луцького загону. Оглядаючи місцевість поруч, правоохоронці знайшли надувний круг, за допомогою якого сирієць і планував дістатися польського берега.

Затриманого притягнули до адміністративної відповідальності. Зустрітися з другом, теж сирійцем, він матиме нагоду після вирішення питання про його передачу в Україну за угодою про реадмісію.

Нагадаємо, схожий випадок, коли порушники за допомогою плавальних кругів долали Західний Буг, стався минулого тижня. Тоді на українсько-польському кордоні затримали турка, сирійця та вірменку.

Розділ новин: 
Теги: 

Коментарі

Схожі новини: