Двоє сирійців намагалися переправити іноземця в Євросоюз через Західний Буг

Двоє сирійців намагалися переправити іноземця в Євросоюз через Західний Буг
Двоє сирійців намагалися переправити іноземця в Євросоюз через Західний Буг

Судитимуть двох сирійців, які намагалися переправити колишнього земляка за 6000 євро через державний кордон поблизу міста Устилуг.
Окружна прокуратура Володимира скерувала до суду обвинувальний акт про вчинення 42-річним та 49-річним уродженцями Сирійської Арабської Республіки за попередньою змовою з корисливих мотивів незаконного переправлення іноземця через державний кордон (ч.3 ст.332 КК України), ідеться у фейсбуці установи.
Слідство встановило, що чоловіки, нині громадяни України та жителі Київщини, за 6000 євро взялися допомогти колишньому земляку в  незаконному переправленні у Євросоюз.
Зустрівши клієнта в Україні, у ніч на 10-те вересня 2021 року вони підвезли його до державного кордону поблизу міста Устилуга та надали засоби для перетину річки Західний Буг. Старший зі спільників зобов’язувався зустріти нелегала у Республіці Польща та супроводжувати його до Німеччини, проте за кілька годин порушника кордону затримали польські прикордонники. Організаторів його незаконного переправлення у Євросоюз очікує суд.
Зазначають, що за організацію незаконного переправлення осіб через державний кордон України, вчинену за попередньою змовою групою осіб із корисливих мотивів, санкцією ч.3 ст.332 КК України передбачено покарання – до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: