У Нововолинську провели змагання «Козацькі розваги»

Публікації

10 жовтня  у Нововолинську проходить спортивне свято «Козацькі розваги». Його приурочили до Дня захисника України. Організатори змагань – виконавчий комітет Нововолинської міської ради, Нововолинський та Камінь-Каширський центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Про це повідомляють на сайті Нововолинської міськради.
Силу та справжній чоловічий характер у спортивних випробуваннях демонстрували дев’ять команд: чотири з Нововолинська, три з Камінь-Каширська, по одній з сіл Овадне та Зимне. У кожній – по два учасники.
Від учасників змагань поклали квіти до меморіальної стели загиблим учасникам Революції Гідності та Героїв АТО/ООС.
Перед початком спортивних поєдинків підбадьорили команди своїми пісенними композиціями учасники художньої самодіяльності міського Палацу культури.
Потому спортсмени приступили до виконання шести конкурсних естафет: «Козацька засіка», «Каменярі», «Колода», «Таєр фліп»(кантування автошини), «Чобіток», «Суданські ноші».
По завершенню свята відбулося нагородження.
За результатами змагань визначилися найкращі. Перше та друге місця посіли команди з Нововолинська: «Relfit1» у складі Василя Петрощука та Олександра Бурди та ДЮСШ №1 у складі Анатолія Щегельського та Вадима Сенеги. На третьому місці – команда із Зимненської ОТГ у складі Олександра Томчука і Ярослава Кондисюка.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: