У МОЗ пояснили, чи будуть діти вчитися в школах після канікул

Публікації

Виконуючий обов'язки генерального директора «Центру громадського здоров'я МОЗ України» Ігор Кузин надав роз'яснення щодо дистанційного навчання у школах після канікул.

Переведення на таке навчання залежатиме від того, у якій карантинній зоні перебуває регіон. Про це він розповів у коментарі РБК-Україна.

«Тут ситуація буде залежати від того, в якому регіоні чи районі перебуває школа, тому що сама ідеологія адаптивного карантину полягає в тому, щоб застосовувати різні підходи до різних територій», - сказав він.

Представник МОЗ зазначив, що у деяких регіонах ситуація з коронавірусом склалася таким чином, що відстежити контактних осіб дуже важко.

«Є також області, де ситуація керована або поодинокі випадки лише. Тому в тих регіонах, які знаходяться у помаранчевій або червоній зоні, там можливо буде ставитися питання про дистанційне навчання (після канікул, - ред.)», - сказав Кузін.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки сьогодні рекомендуватиме всім установам загальної середньої освіти почати осінні канікули 15 жовтня. Рекомендації надішлють усім школам незалежно від карантинної зони.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: