У МОНАСТИР ПРИВЕЗУТЬ СПИСКИ ЧУДОТВОРНИХ ІКОН

Публікації

У МОНАСТИР ПРИВЕЗУТЬ СПИСКИ ЧУДОТВОРНИХ ІКОН
У МОНАСТИР ПРИВЕЗУТЬ СПИСКИ ЧУДОТВОРНИХ ІКОН

Із благословення преосвященного Матфея, єпископа Володимир-Волинського і Турійського, у чоловічому монастирі (м. Володимир-Волинський, вул. Миколаївська, 14) на честь собору 12-ти апостолів із 25 вересня по 1 жовтня перебуватимуть списки чудотворних ікон: Пресвятої Богородиці «Всецариця», «Троєручниця», «Достойно Є», плащаниця з поясом Богородиці, які були написані та освячені на святій горі Афон і подаровані народу України афонськими ченцями. 
Перед усіма іконами Бог зцілив багато людей від онкозахворювань, цукрового діабету, алкоголізму, наркоманії, хвороб рук, ніг, очей і суглобів. Допомагав жінкам отримати радість материнства, а також знайти достойного чоловіка. Біля цих ікон моляться за здоров’я, благополуччя та навчання дітей. 
Зустріч чудотворних ікон архієреєм, духовенством та вірянами відбудеться 25 вересня о 12:00 год. на церковній площі кафедрального собору Різдва Христового біля монастиря собору 12 апостолів.
Після зустрічі у храмі обителі буде відслужений акафіст перед св. іконами.
Настоятель монастиря ігумен Трофим повідомляє, що помолитись і прикластись до святинь можна буде з 8:00 до 18:00 год. в час перебування  ікон у монастирі.


Порядок богослужінь в обителі біля ікон відбуватиметься за таким чином:
25 вересня, субота: зустріч святинь, читання акафісту. О 16:00 – всенічне богослужіння.
26 вересня, неділя: 8:00 – літургія, акафіст. 16:00 – акафіст.
27 вересня, понеділок: 8:00 – літургія, акафіст. 16:00 – акафіст.
28 вересня, вівторок: 9:00 – літургія, акафіст. 16:00 – акафіст.
29 вересня – середа: 9:00 – літургія, акафіст. 16:00 – акафіст.
30 вересня – четвер: 9:00 – літургія, акафіст. 16:00 – акафіст.
Із 30 вересня на 1 жовтня о 23:00 відбудеться нічна літургія у підземному храмі кафедрального собору Різдва Христового, куди будуть перенесені св. ікони. По завершенню літургії чудотворні святині відбудуть в іншу єпархію.
Братія монастиря, ігумен Трофим запрошують на молитву біля святих чудотворних ікон. 
«ПО ВІРІ ВАШІЙ ХАЙ БУДЕ ВАМ»

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: