У Локачинській громаді запрацює молодіжна рада

У Локачинській громаді запрацює молодіжна рада
У Локачинській громаді запрацює молодіжна рада

Локачинська громада стала переможцем конкурсного відбору за проєктом «Активна молодь – сильна громада». За цим проєктом у громаді створять молодіжну раду.
Тридцять громад з трьох областей України пройшли конкурсний відбір на участь у проєкті «Активна молодь – сильна громада», який реалізує ГО Центр Політичних Студій за підтримки HOVERLA / проєкт USAID в Україні. Про це пише видання Район.Локачі з посиланням на Локачинську селищну раду.
«Створення активних та впливових молодіжних рад у громадах-партнерках підвищить рівень практичних знань і навичок членів цих молодіжних рад для ефективної і впливової участі у місцевих справах та процесах прийняття рішень», – розповідають у селищній раді.
У межах проєктної діяльності при Локачинській селищній раді створять молодіжну раду. Також у громаді докладуть зусилля для популяризації та підтримки молодіжних рад серед зацікавлених сторін місцевого самоврядування і місцевих жителів у громадах-партнерках.
У приміщенні селищної ради 22 березня підписали меморандум про створення молодіжної ради у Локачах. Проєкт реалізовуватимуть учасники освітнього процесу Локачинського ліцею.
Довідково: Учасницями проєкту стали Локачинська, Литовезька, Боратинська, Шацька, Любешівська, Зимнівська, Ратнівська, Вишнівська, Нововолинська, Доросинівська громади з Волині; Березнівська, Клесівська, Білокриницька, Рокитнівська, Бабинська, Радивилівська, Козинська, Костопільська, Здовбицька, Сарненська громади з Рівненщини; Саф’янівська, Арцизька, Кодимська, Нерубайська, Доброславська, Красносільська, Білгород-Дністровська, Визирська, Болградська, Розквітівська громади з Одещини.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: