У боях за волю Україну загинули захисники з Володимирщини

У боях за волю Україну загинули захисники з Володимирщини
У боях за волю Україну загинули захисники з Володимирщини

Поромівська громада попрощалася з загиблим у бою за Україну Валерієм Сараванським.
Подія відбулась 13 серпня, повідомляє сільський голова Олег Савчук на своїй фейсбук-сторінці.
4 березня чоловік був призваний до лав Збройних сил та захищав рідну українську землю на Донеччині.
Болить душа за кожне обірване війною життя, бракує слів, щоб підтримати та втішити рідних загиблого. Небо плаче, а разом із ним плачуть згорьовані батьки Героя, усі його рідні, знайомі, односельці, побратими.
«Ридає Україна, бо російська орда відбирає життя у цвіту нашої держави. Хай душа Захисника України Валерія знайде вічний спокій, а пам’ять про нього назавжди залишається у наших серцях», – йдеться в дописі.
У в боях за волю України загинув житель села Галинівка Володимир Цвида.
Володимир Іванович працював водієм пожежного автомобіля Оваднівської громади. З першого дня війни був призваний до лав ЗСУ і став на захист нашої держави.
16 серпня Володимир також зустрів загиблого на війні Героя - мешканця міста старшого солдата Олександра Антипюка. 
Олександр Антипюк народився 24-го лютого 1991 року на Харківщині. Старший солдат служив за контрактом водієм-механіком, проживав у Володимирі. Помер на Сході. Без батька залишилися троє дітей.
Кортеж із тілом військовослужбовців прибув до міста близько 12:30. Містяни сформували коридор шани вздовж вулиць Луцької і Ковельської до вулиці Павлова.
“Щире співчуття близьким та рідним загиблих захисників. Вічна пам’ять та слава Героям!” - написав міський голова Ігор Пальонка.
При виконанні бойового завдання у Донецькій області 11-го серпня загинув 20-річний солдат Анатолій Гуцалюк, житель села Нехвороща Зимнівської громади.
Анатолій Олександрович, 2002 року народження, був неодружений. Залишились бабуся, батьки, два брати та сестра, повідомляють на сайті Володимирської громади.
Про дату та час поховання, прощальної панахиди повідомлять згодом.
Редакція газети «Місто вечірнє» висловлює щирі співчуття родинам Героїв!

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: