Герої Володимирщини полягли в боях за волю України

Герої Володимирщини полягли в боях за волю України
Герої Володимирщини полягли в боях за волю України

Боронячи нашу країну, на передовій, загинув житель селища міського типу Локачі, Володимирського району Андрій Дудік.
Сумна звістка сколихнула Локачинську громаду – у війні з російськими загарбниками загинув захисник Андрій Дудік. 31 липня йому мало виповнитися 31 рік.
«Висловлюємо співчуття дружині, донечці, батькам та рідним! Андрій назавжди залишиться в нашій пам’яті як справжній Українець, дбайливий батько та син, надійний товариш і мужній захисник та справжній патріот Локачів! Вічна пам’ять! Герої не вмирають!» – йдеться в дописі на сторінці Локачинської селищної ради.
Дружина Героя Даяна у фейсбуці опублікувала щемний допис та поділилася останніми фото з коханим:
«Наше останнє спільне фото... 9 травня... День народження, мені 30. Думала, що гіршого дня народження не може бути... Тебе забрали до Володимира на навчання. І ти мені обіцяв, що буде найкращий день народження, коли ти приїдеш... А ні... Може бути ще один найгірший день народження.
31 липня тобі мало бути 31, а залишиться назавжди 30...
Ти вирішив вибрати собі такий шлях, хоч як я просила не робити цього і не розуміла чому... Ти обіцяв повернутись... Ти мені вселив віру в те, що все буде добре, що по-іншому і бути не може. Ти був підтримкою і опорою.
Обіцяв поїхати ненадовго і повернутися живим, а не Героєм.
Чому ти не виконав цієї обіцянки?..
Софія...
Всі відповіді на питання, як так можна бути схожою на тата, починаючи із зовнішності, закінчуючи поведінкою і навіть вподобанням музики, знайшлися. Але ж якою ціною...
Що ти наробив, чому ти її залишив, як вона має бути без тебе, своєї найріднішої душі? Саме ти міг найкраще її заспокоїти, розрадити. Як я маю справитися без тебе?
Як багато запитань і немає відповідей...
З днем народження тебе, наш Ангел. Назавжди в наших серцях...» – написала молода вдова.
У зв’язку із загибеллю Героя голова територіальної громади Богдан Іус оголосив з 1 серпня по 3 серпня 2022 року днями жалоби.
Захищаючи Україну, загинув житель Нововолинська Олексій Мітяйкін.
Про це повідомив міський голова Нововолинська Борис Карпус.
«Знову громада в скорботі. Загинув наш Герой, нововолинець Олексій Мітяйкін!» – йдеться у дописі.
У вівторок, 2 серпня його привезли у рідне місто. Зустріли Героя на в‘їзді орієнтовно. Звідти тіло загиблого доправили у Свято-Духівський собор на Шахтарському мікрорайоні.
Редакція газети “Місто вечірнє” висловлює щирі співчуття рідним загиблих Героїв
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: