У боксі головне – характер

Публікації

У боксі головне – характер
У боксі головне – характер

Князівська бригада на ранковому шикуванні вітала своїх побратимів-боксерів із перемогою в чемпіонаті з боксу серед військових частин оперативного командування «Захід». Тимчасово виконуючий обов’язки командира військової частини підполковник Олександр Кремезь привітав усю боксерську команду бригади в особі її капітана та володаря одного з перших місць старшого солдата строкової служби Валентина Сітала,  побажав у подальшому як спортивних, так і військових досягнень.
-Я спостерігав за боями Валентина, і, зізнаюся відверто, це було потужно! Приємно вітати з перемогами наших військових спортсменів!
Валентин почав займатися боксом, ще будучи кадетом Сумського державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка.
- Із 14 років я цікавлюся боксом. Це моє хобі, яке допомагає зміцнювати не лише м’язи, а й характер! Мабуть, це і стало запорукою перемоги на цьому чемпіонаті у вазі до 63 кілограмів. Не приховуватиму, тренувань стало дещо менше і бої давалися важкувато. Але виграє той, у кого характер міцніший!
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: