Тривають роботи по встановленню системи лікувального газопостачання у ТМО

Тривають роботи по встановленню системи лікувального газопостачання у ТМО
Тривають роботи по встановленню системи лікувального газопостачання у ТМО

Нещодавно у  КП «Володимир-Волинське ТМО» розпочались роботи з реалізації одного з головних проєктів у галузі медицини у 2022 році – встановлення нової потужної кисневої станції.  Учора, 1 лютого до лікарні доставили ще одну кисневу станцію.
Міський голова Ігор Пальонка спільно з генеральною директоркою медичного об’єднання Тетяною Ващук оглянули нове обладнання турецького виробництва, яке має потужність 500 л/хв. Такі станції, які широко застосовують у медичних закладах Європи, дають можливість оптимально та у найменш затратний спосіб отримати чистий кисень.Уже незабаром усі три станції об’єднають в єдину систему і підведуть кисень до ліжка кожного хворого.
Також під час робочого візиту у ТМО міський голова оглянув ще ряд об’єктів. Зокрема площі, які свого часу орендували підприємці для ведення аптечного бізнесу та які на даний момент уже звільнені. Ця територія буде відведена під оновлене приймально-діагностичне відділення, на яке уже виготовлена проектно-кошторисна документація.
Кошти на облаштування відділення планують залучити із державного бюджету по програмі регіонального розвитку. І на завершення зустрічі, було оглянуто кабінет, у якому найближчим часом планують встановити сучасний мамограф.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: