У Нововолинську в лікарні запустили кисневу станцію

У Нововолинську в лікарні запустили кисневу станцію
У Нововолинську в лікарні запустили кисневу станцію

У п’ятницю, 19 серпня, у Нововолинській центральній міській лікарні відбулося відкриття кисневої станції, яка вироблятиме кисень з повітря. Про це повідомили на сайті Нововолинської міської ради.
На заході побували міський голова Борис Карпус, його заступниця Вікторія Скриннік, директор медзакладу Олег Шипелик, заступниця начальника Волинської ОВА Мирослава Якимчук, керівник управління охорони здоров’я Юрій Легкодух, депутат облради Юрій Сиротюк, депутати міської ради та працівники лікарні.
Тепер у Нововолинській ЦМЛ є три альтернативних джерела постачання кисню: станція, яка вироблятиме кисень з повітря, кріогенний кисневий газифікатор та рампа з кисневими балонами.
Загалом тут встановили 200 кисневих точок з можливістю оперативно розгорнути ще 100. А це найбільша кількість серед усіх лікарень Волині.
Облаштувати три джерела кисню коштувало 8,6 млн грн. Це кошти лікарні, громади та державна субвенція. Власні джерела киснепостачання – це суттєва економія для бюджету медзакладу, адже більше не доведеться привозити кисень у балонах.
До того ж кисень потрібен не лише пацієнтам із коронавірусом, а й з інсультами, інфарктами та багатьма іншими захворюваннями. Три джерела киснепостачання – це новий рівень надання якісних медичних послуг.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: