Талановитий Роман Боярчук потребує шляхетного мецената

Талановитий Роман Боярчук потребує шляхетного мецената
Талановитий Роман Боярчук потребує шляхетного мецената

Мистецтво і спорт – особливі сфери суспільного життя. Наш народ завжди шанував талановитих і сильних людей, але ніколи життя українців не було простим. А тому на допомогу і підтримку талановитим людям, особливо тим, що вийшли із простих сімей, завжди приходили меценати. 
Володимир-Волинський сьогодні досить багатий на талановиту молодь. І нещодавно у нашому місті спалахнула нова яскрава зірка. Це учень 9-го класу Володимир-Волинської ЗОШ №2 Роман Боярчук. Юнак захоплюється спортивними бальними танцями. Уже 10 років (із 4-річного віку) займається він у клубі «Starlight» під керівництвом засновників і тренерів Станіслава та Софії Кузнєчихіних. Щодня, коли закінчуються уроки в школі, Роман їздить до Нововолинська на заняття, які закінчуються о 23-ій годині. Та втоми юнак не відчуває. Він живе прекрасним мистецтвом. Рома уже встиг зробити відкриття, що українська школа спортивного бального танцю є найкращою в Європі. Своїм досвідом з учасниками клубу діляться тренери з Харкова, Одеси, допомагають засвоювати техніку танцю, дають уроки з  легкої атлетики. Разом зі своєю партнеркою Софійкою Герою, ученицею Нововолинського ліцею, Роман уже займав призові місця у республіканських конкурсах. І нещодавно – велика перемога. Збірна України зі спортивного бального танцю, у  складі якої були Роман Боярчук та Софія Гера, брала участь у змаганнях в нідерландському місті Ассен. Пара здобула друге місце, захищаючи честь збірної, і 4-е місце посіла у чемпіонаті світу. 
Звичайно, висока майстерність юних українців не могла не здивувати досвідчених спортсменів з європейських країн. У виконавському стилі талановитих Романа і Софії була відтворена історія українського бального танцю, який пройшов довгий шлях від язичницьких хороводів до граційних вальсів української інтелігенції. І якщо українці запозичили з Європи романси та сонети, то український гопак і знаменитий запорізький повзунець не танцюють ніде в світі. 
У Романа була можливість помилуватися краєвидами Нідерландів, ближче пізнати цю європейську країну. Уже, можна сказати, на власному досвіді він переконався у важливості знання іноземної мови, зокрема англійської.
На жаль, не все так просто, як би хотілося. Нещодавно в сім’ї Боярчуків трапилося нещастя: раптово обірвалося життя батька. Мама Наталія Ігорівна сама виховує Романа та його молодшого брата, 11-річного Назарія. Своє надійне плече підставляє онукам дідусь Ігор Ярославович, військовий пенсіонер, у минулому музикант військового оркестру. Він усім серцем вболіває за Романа, поїздку якого в Нідерланди повинна була оплатити родина. А це виявилося непросто, збирали кошти де тільки могли.
Нині юний Роман ще не визначився зі своїм майбутнім. Чи поєднає він життя з танцями, чи, можливо, вибере інший шлях, передбачити важко. Але поки що хлопець хоче танцювати і прославляти рідне місто. Отож і метою зустрічі родини Боярчуків із нами було бажання знайти спонсора-мецената, який би підтримав молоді таланти. Ім’я спонсора буде  обов’язково озвучено на кожному чемпіонаті, де завойовуватиме призові місця талановитий Роман. Ми всі чекаємо на людину, яка вболіває за розвиток вітчизняного спорту і мистецтва та підтримає нашого юного земляка. 
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: