Спільними зусиллями придбали станцію: зарядний пристрій поїхав на фронт до військових

Спільними зусиллями придбали станцію: зарядний пристрій поїхав на фронт до військових
Спільними зусиллями придбали станцію: зарядний пристрій поїхав на фронт до військових

26-го червня було оголошено збір на станцію з можливістю підзарядки від сонячної енергії для військових Зенітного ракетного полку, де служать хлопці з Нововолинська та Володимира. Силами небайдужих містян вдалося зібрати необхідну суму та придбати необхідний пристрій. Про це повідомляє інтернет-видання “БУГ”.
Військовий капелан Павло Гаврилюк та волонтер Євгеній Недищук вирушили з омріяним подарунком до вояків, тепер хлопці матимуть змогу оперативно виконувати бойові завдання, відновити зв’язок між підрозділами та мати можливість підзарядки рацій та коптерів.
Усього було зібрано 70862 гривні, станцію з можливістю підзарядки від сонячної енергії було замовлено у Швеції, тому вартість обійшлась у 36000 гривень.
Окрім станції для наших військових з інших підрозділів було закуплено електрогенератор, щеплення та запчастини для ремонту трьох військових автомобілів, шість наборів ключів, ноутбук для військових потреб, газові балончики.
“Зібрали багато корисного, все завеземо військовим. Головне Слово Боже, яке духовно підтримає та надихне наших воїнів для майбутніх досягнень та захисту нашої країни”, – додав капелан ради церков «Скинія».
Нововолинці вирушили на схід, аби вручити військовим те, що спільними зусиллями закупили небайдужі жителі міста. До збору на станцію долучились також підприємці та міський голова Нововолинська.
Як розповів Павло Гаврилюк, основні перекази для придбання здійснили люди, тому це висвітлює нашу жагу до перемоги, бажання мотивувати та підтримувати героїв, завдяки яким українці можуть зустрічати новий день.
Наразі триває збір на тепловізор для вояк окремого батальйону спецпризначення, вартість якого – 66600 гривень. Повідомляємо, що містяни переказали на карту матері військового уже понад 13 000 гривень.
Реквізити банківської карти Приватбанку:  4731 2196 4914 7463 –  Людмила Фесюк.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: