Соціальне таксі запрацювало у Володимирі

Публікації

Соціальне таксі запрацювало у Володимирі
Соціальне таксі запрацювало у Володимирі

Із квітня у Володимир-Волинській міській територіальній громаді почала діяти послуга служба «Соціальне таксі».
Про це повідомляють на сторінці Територіального центру Володимира.
Нагадаємо, служба «Соціальне таксі» є одним із видів соціальних послуг, які надаються Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Володимир-Волинський.
Послуга служба «Соціальне таксі» надається зареєстрованим за місцем проживання у Володимир-Волинській міській територіальній громаді, особам з інвалідністю I-II групи, які не здатні самостійно пересуватись або пересуваються за допомогою палиць, милиць, інвалідних візків та дітям з інвалідністю внаслідок захворювання опорно-рухового апарату.
Для того щоб отримувати послугу служба «Соціальне таксі» особа з інвалідністю, уповноважені осіб дітей з інвалідністю внаслідок захворювання опорно-рухового апарату письмово подає заявку щодо бажання отримувати вищезазначену послугу та згоди на внесення особистих відомостей отримувача послуги до Центру надання соціальних послуг (ЦНАП).
До заяви треба подати такі документи:

  • Копія паспорту;
  • Копія довідки МСЕК;
  • Копію документа, який посвідчує наявність або відсутність у користуванні у особи заявника або спільно проживаючих членів його родини легкового пасажирського автомобіля, у тому числі отриманого через органи соціального захисту населення.

Послуга служба «Соціальне таксі» надається у робочі дні, з понеділка по четвер, – з 9:00 до 16:00, у п’ятницю – з 9:00 до 15:00.
За більш детальною інформацією звертайтеся в Центр надання соціальних послуг (ЦНАП), який знаходиться за адресою: вул. Устилузька, 17 або за тел. 3-49-59
Або у Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Володимира-Волинського, який знаходиться за адресою: вул. Ковельська, 10 або за тел. 2-47-83 чи 2-05-50.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: