Скільки ялинок продали волинські лісівники?

Скільки ялинок продали волинські лісівники?
Скільки ялинок продали волинські лісівники?

58 800 штук хвойних дерев вдалося реалізувати державним лісогосподарським підприємствам під час ялинкової кампанії-2020, повідомляє Волинське ОУЛМГ. 
З кожним роком асортимент святкових деревець від волинських лісівників збільшується. Зрізані і в горщиках – живі хвойні красуні залишаються однаково затребуваними. Це не дивно – адже саме такий атрибут свята є традиційним і має багато переваг. Перш за все, естетичних та екологічних.
У передноворічний період працівниками державними лісової охорони та груп оперативного реагування також велося посилене патрулювання лісових масивів щодо виявлення фактів самовільної заготівлі святкових деревець. На жаль, незважаючи на постійні попередження щодо покарань та доступні ціни на легальні ялинки, такі факти все ж досі трапляються.
У передноворічний період складено 97 протоколів щодо незаконної заготівлі 134 святкових деревець. Порушники сплатили штраф та завдані збитки на загальну суму 69 118 грн.
Загалом ялинкова кампанія на Волині пройшла організовано. Завдяки спланованим та вжитим заходам вдалося і забезпечити мешканців різдвяними деревцями, і запобігти фактам масового незаконного вирубування хвойних.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: