Скандал у мережі через прогулянку у приватному луцькому дитсадку

Публікації

Скандал у мережі через прогулянку у приватному луцькому дитсадку
Скандал у мережі через прогулянку у приватному луцькому дитсадку

Крики і плач під завивання вітру у кількаградусний мороз: так погуляли маленькі вихованці одного з приватних садочків у Луцьку.

Відео «прогулянки», опублікували лучани в софмережі Фейсбук. На відео видно, як вихователі садочка Happy Kids Club вивели дітей на вулицю. Вихователі, закутані в ковдри, стоять на майданчику, ховаючись від пронизливого вітру, а декілька маленьких дітей надривно плачуть. Дехто – сидить або й лежить на промерзлій землі.

Зауважимо, вранці, 7 грудня температура на вулиці була -3 градуси.

Сам майданчик – не облаштований для прогулянок, розташований біля парковки, не захищений від вітру. Дехто з дітей, коли їх почали виводити з майданчика, почав втікати на парковку. Поки одних ловили на парковці, інші, відмовляючись йти, лягали на землю.

Побачене надзвичайно обурило користувачів, які вибухнули гнівними коментарями: «Нда...а скільки реклами було....як вони відповідально підходять до вибору персоналу,майже на детекторі брехні проводять набір... Таке ж чекає і на приватні школи, знань 0 зате всі «розумашки» та «бубочки»; «Хто користується послугами цього садка, забирайте дітей і тікайте якнайдалі! Вони ж не педагоги, це просто викачування грошей, це знущання ! Не купуйтеся на ці щасливі фото дітей на їхній сторінці ! Там контролю ніякого і відповідальності також нуль !»

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: