Сформовано проєкт районного кошторису

Сформовано проєкт районного кошторису
Сформовано проєкт районного кошторису

1 грудня проєкт районного бюджету на 2022 рік направлений до райради для розгляду на найближчій сесії. Про це повідомила начальниця відділу фінансів райдержадміністрації Олена Бондарук на нараді у голови РДА Юрія Лобача. Вона також зазначила, що оскільки головний державний фінансовий документ ще не прийнятий, то й при складанні районного бюджету фахівці орієнтувались на прогнозні показники.
Загальний обсяг фінансового ресурсу, що передається районному бюджету у вигляді міжбюджетних трансферів із державних і місцевих бюджетів, наступного року складе мільйон 979 тисяч гривень загального фонду, а обсяг ресурсів з урахуванням трансферів із місцевого бюджету і власних доходів – 2 мільйони 9,4 тисячі гривень.
Дохідна частина загального фонду районного бюджету на 2022 рік передбачена в сумі 30 тисяч гривень за рахунок надходжень від плати за надання адмінпослуг. Очікується субвенція з держбюджету в обсязі 1,92 мільйона гривень для забезпечення окремих видатків районної ради. У структурі загального фінансового ресурсу районного бюджету 224,8 тисячі гривень складуть інші субвенції з обласного бюджету на виконання програм соціального захисту, та 456,7 тисячі гривень – субвенції з територіальних громад. 98,5% усіх витрат наступного року буде здійснено за рахунок міжбюджетних трансферів.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: