Сергій Коба закликав ОТГ виділяти кошти на нове обладнання у лікарню міста

Публікації

Сергій Коба закликав ОТГ виділяти кошти на нове обладнання у лікарню міста
Сергій Коба закликав ОТГ виділяти кошти на нове обладнання у лікарню міста

Депутат від політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ» Сергій Коба закликав об’єднані територіальні громади, які отримують медичні послуги у Володимирі-Волинському, долучитися  до фінансування закупівлі нового обладнання у КП «Володимир-Волинське ТМО».

Свою позицію він повідомив під час другої позачергової сесії Володимир-Волинської міської ради, – передає сайт «Княжий Град».

Сергій Коба зауважив, що медична сфера сьогодні потребує додаткових фінансових ресурсів у зв’язку з викликами, спричиненими пандемією коронавірусної хвороби.

З огляду на це, депутат від партії «СИЛА І ЧЕСТЬ» закликав органи місцевого самоврядування сільських та міських громад, які отримують послуги у Володимир-Волинському ТМО, за можливості долучитися до закупівлі необхідного медичного обладнання.

«Нове обладнання для територіального медичного об’єднання допоможе врятувати більше життів та надати якісні послуги ще більшій кількості пацієнтів. Саме тому додаткові кошти  з сусідніх ОТГ, жителі яких лікуються у нашій лікарні, – це реальна можливість отримати якісне сучасне обладнання, яким користуватимуться і мешканці нашої міської громади, і жителі навколишніх громад», – резюмував Сергій Коба.
До слова,комунальне підприємство «Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання» обслуговує жителів міста Володимира-Волинського, а також Оваднівської, Зимнівської, Війницької сільських територіальних громад та Устилузької міської територіальної громади.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: