Середня пенсія в Україні зросла на 400 гривень

Публікації

Середня пенсія в Україні зросла на 400 гривень
Середня пенсія в Україні зросла на 400 гривень

Середня пенсія в Україні тепер становить 3 410 гривень. У Мінсоцполітики прагнуть підвищувати насамперед найменші пенсії.

Про це інформує Кореспондент.

В Україні середня пенсія за 2020 рік зросла на 400 гривень і тепер становить 3,4 тисячі гривень. Про це повідомляє Мінсоцполітики в середу, 30 грудня.

“У результаті комплексної програми підвищення пенсій середня склала більше 3 410 гривень”, – сказано в повідомленні.

Глава відомства Марина Лазебна каже, що програма спрямована насамперед на підвищення найменших пенсій.

“У неї, зокрема, увійшли, за дорученням президента, виплата одноразової допомоги в 1 000 гривень, доплати пенсіонерам старше 80 років”, – пояснила Лазебна.

За її словами, доплати та підвищення отримали більше 10 млн осіб.

“На початок року в нас 4 млн пенсіонерів отримували пенсії менше 2 000 гривень, а зараз таких осіб 1,8 мільйона. Тобто для 2,2 мільйона людей ми вивели пенсії за цю ганебну межу”, – зазначила міністр.

Мінсоцполітики також розробило законопроекти і подало пропозиції до зареєстрованих законопроектів, які дозволять забезпечити ефективну роботу всіх трьох рівнів пенсійної системи, відновити справедливість з індексацією пенсій і вирішити проблеми з пенсійним забезпеченням осіб, які потребують окремої уваги, зокрема призначати достроково пенсії матерям (батькам) дітей, хворих на тяжкі, рідкісні захворювання, яким встановлено інвалідність, і подібні питання.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: