Братам із села Запуст допоможуть встановити групу інвалідності

Братам із села Запуст допоможуть встановити групу інвалідності
Братам із села Запуст допоможуть встановити групу інвалідності

Нещодавно Волинь сколихнула історія двох дорослих братів із села Запуст Затурцівської громади. 
Як писала волонтерка Вікторія Пащенко, хлопці-сироти Роман та Андрій, 36 та 34 роки, є людьми з інвалідністю, але документів та виплат не мають. Живуть у  поганих умовах і покращити їх самостійно не можуть. Журналісти ІА «Район.Локачі» звернулися до Затурцівської сільської ради за коментарем, аби дізнатися більше. 
Нагадаємо, нещодавно у громаді запрацював Центр надання соціальних послуг, де й прокоментували ситуацію. У Центрі зазначають, що до хлопців вдалося завітати, їх візьмуть під опіку на чотири місяці (максимально можливий термін), супроводжуватимуть їх до встановлення групи інвалідності (якщо це підтвердиться). 
Батько чоловіків помер близько п’яти років тому, у них є паспорти та документи, не було лише підписаних декларацій із сімейними лікарями, але це вже виправили. Вони можуть про себе потурбуватися. Щодо лікування, то примусово цього зробити ніхто не може, адже це незаконно. Це можливо лише за згодою братів. 
У Центрі додають, що місцеві жителі неприємно здивувалися, адже люди у селі, за можливості, їм часто допомагали. Також у Центрі надання соціальних послуг прокоментували й волонтерську допомогу в Кисилині. Стверджують, що старості треба думати над тим, що робити із залишками речей, які люди назбирали.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: