Селяни врятували від катувань журналіста, який знімав незаконну вирубку дерев

Публікації

Селяни врятували від катувань журналіста, який знімав незаконну вирубку дерев
Селяни врятували від катувань журналіста, який знімав незаконну вирубку дерев

В одному з сіл на Львівщині журналіста за зйомку перевезення незаконно зрубаних дерев жорстоко побили й прив’язали до бампера вантажівки. Випадкові очевидці стали на заваді.

Про це у Facebook повідомив колега потерпілого Володимир Явдик, пише УНІАН.

За його словами, постраждалий зупинив лісовоз, представився журналістом і почав знімати на камеру правопорушення. Однак зловмисники накинулися на нього з кулаками.

Побивши чоловіка до втрати свідомості, лісоруби забрали в того гроші й камеру, а потім прив’язали потерпілого мотузкою до бампера й рушили.

Катуванню перешкодили селяни, які якраз проходили повз.

«І тут приїхала патрульна поліція. Зі слів Василя, жителів і дружини Василя, поліцейські дві дівчини й старший поліцейський поводили себе зверхньо, нахабно, нагло, казали всім людям бігом розійтися і дати дорогу лісовозу, бо зараз всіх позабираємо, забороняли знімати на камери, тобто було зрозуміло, що дані поліцейські  захищали катівників з лісгоспу», – заявив Явдик.

На місце події також прибули медики й госпіталізували потерпілого. Проте допомогти йому змогли тільки в приватній клініці, зауважив Явдик.

У поліції Львівської області підтвердили подію. Правоохоронці кажуть, що спершу справді отримали виклик про напад на 44-річного мешканця села в Сколівському районі, та невдовзі отримали ще один – про нібито відкриття вогню журналістом по працівнику лісогосподарства. За цими фактами поліція відкрила провадження за статтями про хуліганство, а також про погрози або насильство щодо журналіста.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: