Село на Володимирщині має свій гімн

Село на Володимирщині має свій гімн
Село на Володимирщині має свій гімн

Волинське село Губин, що у колишньому Локачинському районі, відтепер має свій гімн.
Слова до нього написав поет Ярослав Гиць, а музику  – відомий завдяки пісні «Волиняночка» не тільки в Україні, а й на зарубіжжі, самодіяльний композитор, заслужений працівник культури України «нововолинський соловейко» Олександр Каліщук, пише Слово правди.
Їхня творча співпраця триває ось уже понад два десятиліття і приносить успіх – до прикладу, гімн Володимира написали також вони.
Депутат обласної ради, колишній голова Локачинської райдержадміністрації, а нині – начальник служби у справах дітей Поромівської об’єднаної територіальної громади Віктор Дудечко живе у селі Губин колишнього Локачинського району. Тут його коріння, як кажуть, з діда-прадіда. 
На Іваничівщині доля звела його  з Олександром Каліщуком та Ярославом Гицем. Як щирий патріот своєї маленької батьківщині, ще понад два роки тому Віктор Дудечко, дізнавшись, що цей творчий тандем уже прославив у піснях багато селищ та сіл Прибужжя, попросив написати Ярослава Григоровича вірш про Локачі.  На музику їх поклав Олександр Пилипович.  
І тепер це справжній гімн селища, котрим пишаються його жителі і який тепер  часто звучить на багатьох урочистостях. До речі, презентація цього твору, що відбулася у місцевій музичній школі за участю авторів та багатьох гостей, й досі живе у пам’яті локачинців.
Нещодавно знову ж таки на прохання Віктора Дудечка Ярослав Гиць та  Олександр Каліщук створили пісню про його рідне село Губин і під час різдвяно-новорічних свят вручили ноти та слова, аби  вона швидше зазвучала на радість землякам.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: