Розширили перелік ліків, які не можна переміщати через кордон

Розширили перелік ліків, які не можна переміщати через кордон
Розширили перелік ліків, які не можна переміщати через кордон

Днями Кабінет Міністрів України вніс зміни до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня 2000 р. № 770. Про це інформує пресслужба Держприкордонслужби.
В результаті цих змін перелік медичних препаратів наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів значно розширився.
А це означає, що перевезення через державний кордон цих категорій медпрепаратів, які містять наркотичні та психотропні речовини, також будуть регламентуватися та при виявленні вилучатися на державному кордоні.
Державна прикордонна служба просить громадян звернути увагу на такі зміни та детально ознайомитись зі списком цих препаратів, аби не мати зайвих клопотів під час перетину кордону.
Зазначимо, що за два місяці цього року у пунктах пропуску на державному кордоні співробітники Державної прикордонної служби України самостійно, або разом із взаємодіючими органами вилучили близько 33 кілограмів наркотичних речовин, а також препаратів, що мають наркотичну або психотропну дію.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: