Розроблено 3D модель костелу Іоакима та Анни

Розроблено 3D модель костелу Іоакима та Анни
Розроблено 3D модель костелу Іоакима та Анни

Польська фірма METIOR 3D оприлюднила результати 3D зйомки костелу Іоакима та Анни у Володимирі. Працівники цієї організації досліджували римо-католицький костел разом із представниками Національного  інституту польської культурної спадщини у листопаді минулого року.
Польські фахівці виконали зйомку костелу з усіх боків, а також здійснили сканування спеціальним пристроєм,  для того, щоб розробити 3D модель будівлі. На основі цього потім буде виготовлена проектно-кошторисна документація для проведення реставраційних робіт. Храм 18 століття востаннє ремонтувався більше п’ятнадцяти років тому, а нині у плачевному стані і дах храму, і фасад, і приміщення підземелля.      
Нагадаємо, що під час останнього візиту до Володимира Генерального Консула Республіки Польща Славоміра Місяка міський голова Ігор Пальонка порушив питання можливості реставрації костелу Іоакима та Анни в межах програми «Спільна спадщина», яку фінансує фундація «Полоніка». Відповідне письмове звернення було передане Генеральному Консулу і вже невдовзі польські фахівці почали досліджувати. 
Переглянути 3D модель костелу Іоакима та Анни можна за посиланням https://sketchfab.com/3d-models/koscio-w-wodzimierzu-woynskim-611a8a1495...
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: