Розпочато прийом заявок на Національний конкурс “Благодійна Україна-2020”

Розпочато прийом заявок на Національний конкурс “Благодійна Україна-2020”
Розпочато прийом заявок на Національний конкурс “Благодійна Україна-2020”

На початку листопада року Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна України – 2020».
Метою даного Конкурсу є підтримка волонтерського руху України, визнання українського волонтерства як унікального явища сьогодення; сприяння розвитку благодійництва, як національної традиції, узагальнення і поширення інформації про кращі практики у сфері благодійництва.
Організатори ставлять перед собою наступні завдання:

  • популяризувати благодійництво, меценатство та волонтерство, їхні організації та ефективні практики;
  • відзначити кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхні організації та ефективні практики, інші колективи та організації, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року;
  • інформувати суспільство про кращі практики благодійної діяльності;
  • популяризувати та заохочувати широке коло громадян до благодійності.

Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в 16-тьох основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях.
Кінцевий термін подачі заявок для участі у Національному конкурсі „Благодійна України – 2020” 19 березня 2021 року. Церемонія нагородження традиційно відбудеться навесні 2021 року.
Додаткову інформацію про Конкурс (умови, критерії, порядок оцінювання) можна отримати на офіційному веб-сайті Національного конкурсу „Благодійна України”  або на сторінці Конкурсу у фейсбуці.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: