Публічні особи Володимира та Нововолинська розповіли про самопочуття після вакцинації від коронавірусу

Публікації

Публічні особи Володимира та Нововолинська розповіли про самопочуття після вакцинації від коронавірусу
Публічні особи Володимира та Нововолинська розповіли про самопочуття після вакцинації від коронавірусу

Публічні особи Володимира-Волинського та Нововолинська, які вирішили вакцинуватися та отримали щеплення одними з перших, розповіли про реакцію свого організму на вакцину.
Перший заступник міського голови Володимира-Волинського Ярослав Матвійчук 25-го березня отримав вацину. У своєму фейсбуці написав, що почував себе добре.
Матвійчук запевнив, що особисто оцінив усі “за” та “проти” вакцинування і все ж наважився на такий крок. Повідомив, що раніше перехворів коронавірусною хворобою, має антитіла, проте світова медична спільнота стверджує, що вони є тимчасовими, тому існує вірогідність повторного інфікування.
“Я постійно контактую з багатьма мешканцями Володимира-Волинського, Луцька та інших міст, тому це моя позиція – передусім як громадянина України, як людини, що відповідає за здоров’я оточуючих та своєї сім’ї. Усе в наших руках і вирішувати кожному з нас. Бережіть себе та своїх рідних. Прислухайтеся до своїх сімейних лікарів і пам’ятайте, що лише спільно ми здолаємо цю біду”, – йдеться в дописі першого заступника.
Заступниця міського голови Нововолинська Юлія Лефтер повідомила, що прийняла рішення вакцинуватися, бо хоче захистити себе від інфікування і не стати носієм вірусу.
Відео вакцинування опублікували на сторінці міської ради у фейсбуці.
Журналістка та письменниця з Володимира-Волинського Віталіна Макарик вакцинувалася 22-го березня. Розповіла, що через 12 годин після щеплення на ніч відчула відвищення температури тіла майже до 38-ми градусів. Після прийняття жаропонижуючого, температура спала і вже зранку вона почувала себе добре.
“Місце уколу трішки боліло, якщо натиснути. Але загалом більше нічого не турбує”, – описала вона свій стан у фейсбуці.
Журналіст газети “Місто вечірнє” Олексій Біянов також закликав до вакцинації на своїй сторінці в фейсбуці.
“Я вже вакцинувався! Усіх друзів закликаю зробити те ж саме. Бо здоров’я – то надто важливо.”
Голова найбільшого у Володимирі ОСББ “Наше містечко” Ганна Медведєва перенесла гарячку, головний біль та втому після щеплення. Проте через 16 годин після вакцинації симптоми зникли.
“Сказати, що переживала – нічого не сказати, але рішення було зваженим”, – поділилася емоціями жінка в фейсбуці.
Начальник Володимир-Волинського управління праці і соціального захисту населення Олександр Смикалюк також вакцинувався.Як розповів, після щеплення почував себе добре, навіть рука не боліла від уколу.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: