Продані акції колишнього цукрового заводу, ситуація в лікарні, вільні залишки міського кошторису обговорювали представники ЗМІ з міським головою

Продані акції колишнього цукрового заводу, ситуація в лікарні, вільні залишки міського кошторису обговорювали представники ЗМІ з міським головою
Продані акції колишнього цукрового заводу, ситуація в лікарні, вільні залишки міського кошторису обговорювали представники ЗМІ з міським головою

Які враження залишилися у міського голови після звіту
Як відповів Ігор Пальонка, враження якнайкращі. Люди виявили велику увагу. Відмічено дуже багато позитивних моментів. На фоні області наш міський голова єдиний, який звітував перед людьми у формі живого спілкування, що виявилось дуже корисним. Було багато і зауважень, але нині йде посилена робота в тому напрямку, щоб органи самоврядування виконували свої зобов’язання. Створена комісія стосовно скарг щодо подачі гарячої води. Надходили нарікання на роботу лікарні. Над цим також працюють компетентні спеціалісти. Ігор Пальонка сподівається, що наступний звіт буде ще кращим.
Чи відбувається в лікарні скорочення медпрацівників
У ТМО виникли серйозні проблеми щодо виплати заробітної плати, оскільки послуги НЦЗУ ще по жодному медичному закладу не підписані. З цієї причини медзаклад не отримує кошти за надані послуги і не може забезпечити заробітною платою працівників. Оптимізація ТМО постійно триває, перенесене в корпус інфекційне відділення. Керівництво медичного закладу орієнтується на те, скільки надійде коштів від НЦЗУ і скільки потрібно буде коштів для забезпечення заробітної плати. Таким чином скорочення незначні, а деякі медики, які б мали подавати приклад щодо вакцинації, відсторонені від роботи. 
Прокоментували ситуацію з цукровим заводом
Інформація про те, що акції, які належать цукровому заводу, були продані за дуже низькою ціною, схвилювала громадськість міста. Ігор Пальонка дав розпорядження органам, які дотичні до ситуації, надати конкретні роз’яснення. Фактом є те, що місто не має відношення до продажу акцій. Їх продав власник, і це, швидше за все, було зроблено заради того, щоб зменшити сплату податків. 
Скільки осіб у місті відсторонено від роботи
Згідно з інформацією, у ТМО відсторонено 5 медиків, у стоматологічній поліклініці – 1, у первинній ланці – жодного. Не вдалося переконати щодо вакцинування 1 людину в міськвиконкомі. В управляючій житловій компанії відсторонена 1 людина. Є особи, які мають довідки про протипоказання. В інших установах відповідальність несуть керівники. Діють досить високі штрафні санкції. 
На що спрямують вільні залишки
На майбутній сесії відбудеться розподіл вільних залишків, які складають 23 мільйони гривень. 5 мільйонів буде виділено на забезпечення заробітної плати освітянам. Задекларована допомога військовій частині, ЗРП, територіальній обороні. Кошти будуть виділені також і прикордонникам. У комісіях обговорюватиметься думка щодо виділення коштів на реконструкцію тепло- і водомереж на площі. Більше пів мільйона гривень виділять на ремонт ліфтів. Є звернення керівників ОСББ із різними пропозиціями, на які потрібні кошти. Отож депутати підтримають ці пропозиції. Передбачені кошти на ремонт вулиць, на каналізування мікрорайону на вулиці Академіка Глушкова, на цей проєкт потрібно півтора мільйона гривень. Після каналізації будуть прокладені доріжки. Із ТМО надійшла пропозиція виділити кошти на ремонт хірургічного відділення і на заміну вантажного ліфта. Також плануються кошти на придбання закритих сміттєвих контейнерів. Будуть придбані контейнери і в сільських місцевостях громади.
Коли закінчиться ремонт вулиць Устилузької і Зимнівської
На вулиці Устилузькій проблемою є тротуари. На їх облаштування планується залучити державні гроші. В іншому випадку доведеться використовувати кошти з міського бюджету. У проєкті вулиці Зимнівької є тротуари і освітлення, але наразі роботи припинені у зв’язку із сезонними погодними  умовами.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: