Презентували схему організації дорожнього руху у центрі міста Володимира-Волинського

Презентували схему організації дорожнього руху у центрі міста Володимира-Волинського
Презентували схему організації дорожнього руху у центрі міста Володимира-Волинського

30 листопада у Володимир-Волинській міській раді відбулась  презентація рішень по схемі організації дорожнього руху у центральній частині міста. Презентація відбулася за участі першого заступника міського голови Ярослава Матвійчука, депутатів міської ради, представників комунальних підприємств міста та управління інфраструктури.
Презентував рішення, які мають допомогти поліпшити безпеку та зручність усіх учасників дорожнього руху, директор ТОВ «УРБАН ПРОМО», експерт з питань транспортного планування, моделювання та організації дорожнього руху, кандидат технічних наук з транспортних систем Роман Зубачик.
Зокрема, була озвучена пропозиція облаштувати у місті кілька кілець руху, зокрема на проблемних перехрестях, що на вулицях Данила Галицького, Луцької та Ковельської, а також Генерала Шухевича та Ковельської, Степана Бандери та Устилузької.  Це, згідно з транспортним моделюванням, значно полегшить та зробить безпечнішим рух автомобілів. Під час презентації також говорили про можливість облаштування паркінгу на вулиці Ковельській (в районі ЗОШ №3) та на вулиці 20-го липня. 
Загалом нове планування, яке може обійтися у 13 мільйонів гривень, торкнеться 19 вулиць Володимира-Волинського. Найдорожчим має бути переоблаштування Ковельської.
Як зазначив перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, до кінця року планують провести моделювання потоку транспорту в місті. Також проєктній групі поставили завдання розглянути можливість збільшення паркомісць у центральній частині міста – зокрема, біля площі Героїв з боку вулиць Ковельської-Шевченка та біля культурно-мистецького центру.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: