Представники ЗМІ розпитували міського голову про, допомогу армії, стелу героїв, майбутнє кладовище

Представники ЗМІ розпитували міського голову про, допомогу армії, стелу героїв, майбутнє кладовище
Представники ЗМІ розпитували міського голову про, допомогу армії, стелу героїв, майбутнє кладовище

Результати зустрічі з головою обласної ради
Приємно те, що почали більше уваги звертати на єдину бригаду військових, яка є на Волині. За короткий термін часу це вже другий візит голови облради до Володимира. Як результат передано допомогу бригаді, до складу якої входить автомобіль швидкої допомоги, до 30-ти шин, а також автомобілі УАЗ. Піднімалося питання щодо облаштування бомбосховищ у закладах обласного підпорядкування. Це педагогічний коледж, а також інтернат, де укриття потребують ремонту. Голова обласної ради запевнив, що кошти на ці роботи будуть виділені. 
Чи в планах міської ради продовжити стелу героїв
Питання досить складне. В планах на тому місці, де планується пам’ятник загиблим, облаштувати невеликий комплекс, і там буде стела з фотографіями. Поки що на існуючій стелі нічого робитися не буде. Хай вибачать родини загиблих, але після перемоги все буде зроблено біля нового пам’ятника.
Де планують новий цвинтар
Розробляються внесення змін до Генерального плану міста. На жаль, у плані не визначено місця для нового кладовища, а тому є дві версії. Одна з них – земельна ділянка біля Ворчина, яка належить Міноборони. Але на даний час вести перемовини з військовими неможливо. Другий варіант – це земельна ділянка біля комплексу «Скорботна мати». Ця ділянка належить птахофабриці. Орієнтовна площа 10-12га. Відповідні служби вивчають питання можливості доїзду, потенційне призначення землі. 
Ситуація з переселенцями
На разі кількість переселенців 3428 осіб. На особистий прийом до міського голови зверталися 3 родини переселенців. Одна родина просила влаштувати дитину у дитячий садок, оскільки батько і мати – військовослужбовці. Мати на даний час у декретній відпустці. Інша родина підіймала питання про працевлаштування. Третя проблема стосувалася поселення в гуртожиток. Сім’я мешкає вже багато часу у орендованому приватному будинку. 
Завдяки партнерам з Німеччини, систематично надходять продуктові набори. Є випадки неетичної поведінки переселенців, а тому в гуртожитки систематично навідується поліція, яка проводить роз’яснювальну роботу. Щодо поширення чуток про спорудження житла для тимчасово переселених осіб, то слід сказати, що обласна військова адміністрація поки що такого питання перед нашим містом не ставить. 
На яких вулицях буде ямковий ремонт
З цим питанням уже визначились. Перелік вулиць буде виставлено на сайті міської ради. Приблизно через три тижні почнеться ремонт. 
Чи «залатають» з’їзд з вулиці Зимнівської на Луцьку
Ведуться перемовини зі Службою автомобільних доріг. Якщо Служба цього не зробить, міська влада звертатиметься до інших підрядників. На разі слід обережно їздити по цій ділянці дорогі, особливо важким авто. 
Діти чекають на скейтмайданчик
Нажаль, цього року скейтмайданчика не буде. Цього року планується обладнати дитячі майданчики на кошти соцеконому та народного депутата. Нині профільні комісії розглядають  питання виділення коштів на покриття майданчиків. Скейтмайданчик з’явиться лише після війни. Облаштовані елементи дитячого майданчика у парку Княжий. 
Командир бригади проведе прес-конференцію
Міський голова спілкувався з командиром зенітно–ракетного полку, а також відвідав територію розташування частини, спостерігав за виконанням робіт, які там проводяться. Були виділені кошти з місцевого бюджету на перекриття даху. Планується до зими заміна вікон, зовнішніх дверей і підведення теплопостачання. 
Також відбулося спілкування з командиром 14-ої бригади, який доповів про потреби з’єднання в планшетах. Обіцяв на початку серпня провести пресконференцію для журналістів в он-лайн режимі. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: