Працівники КП “Полігон” очищують від снігу дороги та тротуари вулиць міста

Працівники КП “Полігон” очищують від снігу дороги та тротуари вулиць міста
Працівники КП “Полігон” очищують від снігу дороги та тротуари вулиць міста

У Володимирі двірники КП «Полігон» активно очищують від снігу тротуари та пішохідні доріжки, посипають їх протиожеледною сумішшю. Як повідомила майстер комунального підприємства Ольга Антошина, у перший день лютого, з самого ранку двірники працювали на Устилузькій, Луцькій, Сагайдачного, Степана Бандери, на території селища цукрового заводу, Шевченка, Незалежності, Ковельській та інших вулицях міста.
Для боротьби з наслідками негоди залучили максимальну кількість працівників комунального підприємства. Прибирання доріг та вулиць міста тривало і вночі 1 лютого. Були задіяні 8 одиниць спецтехніки, у тому числі трактори та багатофункціональні дорожні автомобілі.
Як повідомив заступник директора підприємства Віктор Павлось, у першу чергу роботи з посипки, прибирання доріг виконувалися та виконуються на спусках, підйомах, дорогах на різних вулицях міста, де курсує велика кількість транспорту, в тому числі громадського. Для обробки доріг та тротуарів було використано приблизно 7 тон антиожеледних матеріалів (піщано-соляної суміші) та 1,5 тонн солі. Вранці робота по ліквідації наслідків негоди продовжилась, техніка КП «Полігон» працює і далі.
Просимо володимирчан зважати на негоду та бути обережними! Також нагадуємо, що поблизу закладів торгівлі, громадського харчування, офісів, установ та організацій територію від снігу та ожеледиці повинні прибирати самі власники.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: