Повідомили, чому обвалилась частина мосту через річку Луга

Публікації

Повідомили, чому обвалилась частина мосту через річку Луга
Повідомили, чому обвалилась частина мосту через річку Луга

Про це йдеться на сторінці Служби автомобільних доріг у Волинській області у facebook:
«Сьогодні на автомобільній дорозі Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне трапився нещасний випадок – стався обвал тротуарної частини мосту в с.П’ятидні, на якому проводились ремонтні роботи
Травмовано 5 працівників підприємства ТзОВ «РБП ТрансМост», яке ремонтує цей міст на умовах субпідряду. Наразі двоє з потерпілих перебувають вдома, ще троє в лікарні.
Штучна споруда, де сталась пригода, розташована на ділянці Устилуг – Володимир-Волинський, де проводиться капітальний ремонт за контрактами, укладеними в рамках реалізації Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги для фінансування проектів з розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури та облаштування пунктів пропуску українсько-польського кордону.
Ремонтні роботи на цій 13-кілометровій ділянці розпочались у 2020 році. Торік було влаштовано вирівнюючий шар дорожнього покриття, ремонт продовжується в поточному році.
Підрядне підприємство – DROG-BUD Sp. z o.o. (Республіка Польща).
Технічний нагляд за проектуванням та виконанням робіт на об’єкті здійснюється незалежними компаніями СП B-Act Sp. Z o.o. I PROCOM Construction Sp. Z o.o.
Представниками національної поліції проведено обстеження місця пригоди, порушень при виконанні ремонтних робіт, правил охорони праці і техніки безпеки не виявлено. Роботи проводяться відповідно до проектно-кошторисної документації.
За попередньою інформацією, обвал стався внаслідок технічних помилок, допущених ще при будівництві мосту в 1962 році, а саме влаштування арматури неналежної довжини та в недостатній кількості при бетонуванні (розширенні) тротуарної частини.
По факту нещасного випадку буде проведено службове розслідування.
Проїзд цією ділянкою автодороги Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне здійснюється правою смугою руху».

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: